Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • tyck
  • OP
  • 0 mesaje
  • din 08 Oct 2009
  • Astra 1994 1.6i X16SZ
  • Vaslui
  • tyck

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Astra 1994 1.6i X16SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Am vazut-o in vara asta in Eforie Nord. Era in curtea unei vile si am facut poza prin grilajul portii. Nu stiu ce marca este. Am mai vazut una asemanatoare pe strazile din Antwerpen (Belgia) acum 2 ani si mergea de rupea asfaltul.
Skip ads

  • Cypher

  • Mesaje scrise: 317
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Este un Morgan daca nu ma inseala ochii Smile
  • GL99VRC!

  • Mesaje scrise: 616
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2001 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Este Morgan si recunosc masina .Vila se afla pe partea stinga cum intrai in Eforie nord,mai precis vis-a-vis de hotelul lui Copos.Unul aproape identic are si Mazare.O masina de fitze la vremea ei ,dar consider ca si acum.Mi-ar placea sa o am . Sad
  • victor_n

  • Mesaje scrise: 983
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Pe partea stanga cum intri in Eforie Nord dinspre Eforie Sud .Masina este a unei persoane sarace , bugetare , si care are si o coliba mica pe acolo prin curte . Este un urmas al unei vechi familii boieresti ...


Poza este facuta cam pe fuga acum 2 anisori ... Nu prea circula masina , e pacat asa ceva ar trebui sa fie pe strazi si nu parcata sub un copac
Skip ads

  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat

Very Happy
  • andreistancu89

  • Mesaje scrise: 115
  • Locatie: pitesti
  • Masina: Astra 1999 1.8 l
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mar 2007

  • Mesaj Privat
victor_n a scris:Pe partea stanga cum intri in Eforie Nord dinspre Eforie Sud .Masina este a unei persoane sarace , bugetare , si care are si o coliba mica pe acolo prin curte . Este un urmas al unei vechi familii boieresti ...


Poza este facuta cam pe fuga acum 2 anisori ... Nu prea circula masina , e pacat asa ceva ar trebui sa fie pe strazi si nu parcata sub un copac



sa fim seriosi merg acolo de 2 ani la mare si mai are in fata casei un S classe de toata frumusetea. poate esti mai informat tu dar eu asa am bagat de seama
  • victor_n

  • Mesaje scrise: 983
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Era o nuanta de ironie fina acolo , scuze ca nu sa prins . Nu prea ai cum sa ai o asemnea casa in Eforie si sa fii bugetar , de fapt la noi in Romania orice se poate . Discutam acolo despre minim un milionar in euro , numai valoare casei si a terenului ne pune pe ganduri ... Dar sa sauvram o piese da arta , ptr ca acest Morgan asta este o bijuterie pe roti ...
  • andreistancu89

  • Mesaje scrise: 115
  • Locatie: pitesti
  • Masina: Astra 1999 1.8 l
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mar 2007

  • Mesaj Privat
ma si gandeam ...initial asa m-am gandit dar pareai prea convingator Laughing are bani ce mai. si masina e adevarata
  • edgstyle

  • Mesaje scrise: 372
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1999 x20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Masina asta este o pasiune.A fost luata de vreo 5 ani de la cineva din Tulcea,a refacut-o complet numai cu piese originale.A investit in ea pentru reparatie cam 15000e si tot nu este multumit.....Tipul este distribuitor pe Dobrogea la Tuborg si multe alte afaceri.Are de unde si chiar e de respectat pasiunea lui pentru aceasta masina mai ales ca merge vara cu ea mereu.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR