Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • 50rio

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2011

  • Mesaj Privat
De ce s-a inchis topicul TCM Turbo fara nici o explicatie ? Nu contest autoritatea de a-l inchide, dar macar un mesaj cu motivele as fi putut primi. Acel topic era sa informeze userii acestui forum despre intamplarea mea, nu sa denigreze firma TCM ! Acelasi lucru se poate intampla la oricare alt tuner si ar trebui sa stiti ce sa faceti !

In plus, am aflat de unde era problema si asa cum am banuit era de la checksum-ul calculat gresit.
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Imi pare rau pentru experienta neplacuta pe care ai avut-o, dar ClubOpel nu este un loc unde clientii TCM Turbo isi pot depune plangerile.
Daca nu esti multumit de serviciile acestei firme, spune-ti parerea pe forumul lor.

Ai postat acelasi mesaj pe mai multe forumuri (SPAM).
Cine e interesat de TCM Turbo, cu siguranta iti va gasi mesajul.

http://www.google.com/searc...;client=firefox-a
  • 50rio

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2011

  • Mesaj Privat
M-ai inteles gresit. Am considerat ca si userii acestui forum pot apela la serviciile unui tuner si sa i se intample asta. Am vrut doar sa instiintez si sa informez cu privire la problema mea. Ca la mine a fost vorba de TCM Turbo, asta e altceva. Eu nu am ce conturi sa mai reglez cu ei pentru ca mi-a fost refuzata orice "intelegere amiabila".

Tot ceea ce fac este sa informez lumea cu privire la intamplare, nu la TCM Turbo.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR