Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Video
  • ksper

  • Mesaje scrise: 1,723
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 1997 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2008

  • Mesaj Privat
http://www.cotidianul.ro/ba...copil-104259.html
deci sun peste 22mil in tara asta ,toti am trait in 5 ani de mizerie,minciuna,nesimtire din partea autoritatilor si lumii politice din tara noastra.
rog moderatorii acestui site sa inchida aceasta discutie(stiu ca este inafara discutiilor de pe acest site),daca considera ca afecteaza.
postul video este putin mai jos cand intrati.eu nu pot decat sa imi exprim indignarea,atat fata de ce am vazut,dar si fata de nesimtirea cu care s-a prezentat,ca drept ''la replica'',dat de acest presedinte.nu se poate sa iti cresti copii in asemenea tara.ce educatie sa le dai cand stii sigur ca nu au niciun viitor.sunt multe de spus.multumesc oricum pentru atentie.
Skip ads

  • valycraciun

  • Mesaje scrise: 605
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2009

  • Mesaj Privat
pe asta a mizat si patriciu cu ai lui cand au lansat filmarea asta care clar e trucata (fapt dovedit la B1 in aceasta seara) pe faptul ca tara e plina de naivi care cred tot ce se da pe post
  • octav_bz

  • Mesaje scrise: 1,048
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2009 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Ma lasi cu trucarea imaginilor? Chiar asa ti-a spalat creierul si nu mai poti deosebi ce vezi de povesti si trucaje? Intre timp s-a sapat mai adanc si daca il ascultai pe Maria Sa cum a incercat sa raspunda intrebarilor reporterilor zicand ca poate copilul a zis ceva, a injurat, etc. Tu daca STIAI CA NU AI LOVIT NICIODATA un copil nu cumva negai cu inversunare asta stiindu-te nevinovat? Mai cautai alte scuze ? Atentie, nu imi place Geoana, dar pur si simplu imi e scarba cand il vad pe Basescu!
  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
uite aici o alta varianta
http://webtv.realitatea.net...113903?autoPlay=1
Skip ads

  • ksper

  • Mesaje scrise: 1,723
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 1997 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2008

  • Mesaj Privat
nu mai postati aici..este discutie la topicul...''eu cu cine votez''.rog adminii sa inchida acest topic.
  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Bine ca ne-ai zis.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Video

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR