Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • kiss

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2007

  • Mesaj Privat
am un opel astra 2001,motor 1,7,problema a inceput cu mersul celor doua ventilatoare,martor aprins(ceva cu o steluta) am duso la un service acum trei saptamani,fiind si acum acolo,verificat senzor ac,inclusiv mufe,am ajuns la acel calculator responsabil cu sistemul de racire,spuncei de la service ca incearca sa-l repare sau nu mai stiu nici iei ce sa mai zica,credeti ca se poate repara sau trebuie sa iau alt calculator sau alta masina
  • electricianauto

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1999
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2009

  • Mesaj Privat
trebui sa iei altul cauta in dezmembrari un client de al meu a dat 200 Ron
  • Bamse_80

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Maramures
  • Masina: Corsa 2005 z12xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Apr 2009

  • Mesaj Privat
electricianauto a scris:trebui sa iei altul cauta in dezmembrari un client de al meu a dat 200 Ron


Buna,
te rog da-mi si mie un sfat, am becul de airbag aprins, sub scaunul din dreapta este mufa care facea legatura cu scaunul si acuma are ceva rezistente lipite, presupun ca nu mai am airbag la scaunul din dreapta. O cunostinta zicea ca pot verifica daca masina a fost lovita inainte daca ma uit la pretensionarea centurilor (la ce anume)?
Cand am luat masina totul parea perfect de curand am aflat ca (becul de la airbag este legat pe acelasi fir cu becul de la starea motorului care el s-a aprins din cauza de la benzina proasta.


Imbarligata treaba dar asta e .... Rolling Eyes
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR