Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • virgil

  • Mesaje scrise: 273
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mar 2005

  • Mesaj Privat
credeti ca a fost aranjament????
Skip ads

  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
virgil a scris:credeti ca a fost aranjament????


Clar, DA. Nu va dati seama ce pierdere financiara ar fi fost pentru UEFA, televiziuni si sponsori sa aiba loc o semifinala Rapid-Steaua ca sa nu mai vorbim de finala? Ne mai dau si lectii de corectitudine... PORCI!
  • Tataee

  • Mesaje scrise: 303
  • Locatie: Mangalia
  • Masina: Karl 2016 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2005

  • Mesaj Privat
nu stiu daca a fost aranjament.
erau doar 8 echipe si... calculati sansele sa cada impreuna...
daca e sa o luam pe alta parte e mai bine asa poate. In felul asta una dintre ele merge sigur mai departe Shocked
una e sa ai o echipa in semifinala si alta e sa ai doar 2 echipe in sferturi.....
sa vezi acum circ cu Becali si Copos...
parerea mea....
  • bogdanene

  • Mesaje scrise: 695
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2001 Y 20 DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2005

  • Mesaj Privat
tind sa cred ca a fost........... Sad - dar macar una in semifinale, adica Steaua! Smile
Skip ads

  • radzxx

  • Mesaje scrise: 200
  • Locatie: sibiu
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Din punctul meu de vedere a fost doar destinul....nu vreau sa cred ca se mai fac astfel de aranjamente...si nici nu cred in avantaje de o parte sau de alta ...pentru ca sunt foarte primejdioase din mai multe puncte de vedere.
  • tonin

  • Mesaje scrise: 64
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Aug 2005

  • Mesaj Privat
nu cred ca afost aranjament. erau sansele destul de mari sa pice intre ele. Oricum macar asa vom avea o echipa in semifinale, sper sa fie Steaua Very Happy . Si mai e o chestie buna. Romaniei ii mai trebuiesc doua victorii ca sa avem din 2007 o echipa calificata direct in Liga Campionilor, ceea ce cred ca va fi destul de usor de realizat acum. Oricum, bafta si sper ca cel mai bun sa castige (Steaua I hope!) Wink
  • Daniel

  • Mesaje scrise: 2,831
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Dec 2004

  • Mesaj Privat
oare numai stelisti suntem pe aici...?
Wink

si mie imi miroase a hotie...
  • eu
  • ***
  • 712 mesaje
  • din 15 Jun 2004
  • Astra 2006 Z16XEP
  • Bucuresti
  • eu

  • Mesaje scrise: 712
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2004

  • Mesaj Privat
La acest nivel...mai greu cu blaturile... dar parca e prea de tot. Nici nu stiu ce sa zic insa parca si eu tind sa cred ca a fost aranjament Sad
Skip ads

  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Si eu tind sa cred ca nu a fost aranjament, ganditi`va ca totusi probabilitatea sa pice impreuna era destul de mare...sunt totusi doar 8 echipe. Acum sa luam partea plina a paharului, Smile, avem o echipa in semifinale....desi puteam avea doua...desi putea sa nu fie niciuna...si tot asa Very HappyVery HappyVery Happy.
  • machiavelli

  • Mesaje scrise: 66
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14XFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Se fac cartile la nivel super inalt, asha ca imaginati-va ce interes scazut si cati bani se pierdeau pe o finala 100% romaneasca.

De regula nu cred in teorii conspirationiste dar in cazul asta mi se pare o magarie, dupa ce ca o data la nu stiu cati ani ajung 2 echipe romanesti asa de departe, sa mai jucam si intre noi.

Orice echipa se califica eu ma declar multumit, desi as dori Steaua Very Happy.
  • Laur45

  • Mesaje scrise: 94
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2005

  • Mesaj Privat
de introducerea bilelor in frigider inainte de tragerea la sorti nu ati auzit???
si in Romania s-a practicat pentru tragerile din Cupa ... sa nu cada Steaua cu Dinamo decat in finala ....
mare lucru ... doua bile mai reci ... sau mai calde ... amandoua in aceeasi partida ... HA ... UE ne asteapta cu bratele deschise ... oare?!?
  • S@m0v@ru1_Pr@fu1t

  • Mesaje scrise: 210
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Aug 2005

  • Mesaj Privat
Nu contest ca se fac magarii la nivel inalt peste tot in lume si nu cred ca UEFA, FIFA, CIA, MOSSAD sau orice alta agentie din lume s-ar da in laturi de la asa ceva daca la mijloc ar fi vorba de BANI!

Totusi, noi ca romani, suntem un fel de vanatori de vrajitoare... Cum se intampla ceva ce nu ne convine (desi probabilistic era destul de probabil sa se intample asa) cum incepem sa invocam manarii si magarii. DIn punctul meu de vedere, siguranta de a avea o echipa in semifinale mi se pare mai importanta decat sa vedem steaua - middlesborough sau rapid - schalke.

Ma mai intreb ceva: OARE DE CE NU URLA NIMENI CA DE ANI DE ZILE SE MAGARESC REZULTATELE LA LOTO SUB OKII NOSTRI? AIA INSEAMNA CONTRAZICEREA TEORIEI PROBABILITATILOR, NU CE S-A INTAMPLAT ACUM...

Succes ambelor ekipe!
Skip ads

  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
14.28% nu e o sansa chiar asa mare. Cat despre siguranta de a avea macar o echipa in semifinale, nu ma incalzeste cu nimic. Imi aduc aminte ca unele din cele mai plictisitoare meciuri au fost cele doua finale champions league Real Madrid - Valencia si AC Milan - Juventus. Asa ca daca vroiam sa ma plictisesc, macar sa o fi facut in finala Smile
  • io

  • Mesaje scrise: 284
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jan 2005

  • Mesaj Privat
cred ca era bine daca nu picau asa. mai erau minim 4 meciuri "europene" in care cele 2 echipe aveau ce invata din atitudinea si civilizatia din alte parti. si castigau experienta internationala.
asa ne alegem cu 2 meciuri prin mocirlele de la noi... poate ceva mai rasarite decat 2 meciuri din campinat
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
tind sa cred ca a fost aranjament Sad , pacat , mai bine faceau aranjamentul asta in semifinale si asa stiam sigur ca avem o echipa romaneasca in finala .... asta in cazul in care ajungeau in semifinale Smile
  • BAZGANM

  • Mesaje scrise: 630
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2006

  • Mesaj Privat
sint corupti pina in maduva oaselor!
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Sa fim realisti.Aici e vorba de foarte multi bani in joc. UEFA a aranjat meciurile categoric. Se cred niste zei conducatori si-si permit sa faca ei cartile asa cum le convine Evil or Very Mad . Rusine Exclamation
  • arson

  • Mesaje scrise: 162
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 Y 2.0 DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2005

  • Mesaj Privat
pai doar nu credeati ca aia sunt sfinti! banii invart lumea...
  • emporio_24

  • Mesaje scrise: 222
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2005

  • Mesaj Privat
Cred ca a fost aranjament. De ce sa mearga 2 echipe romanesti in semifinala sau poate chiar in finala???Asa ceva nu se cade!!!Parerea lor. Ne-au furat pe fata. Forza Steaua!!!
  • felix12xwk

  • Mesaje scrise: 46
  • Locatie: Slatina
  • Masina: Astra 2002 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Cred ca totusi este ceva necurat la mijloc, oricum si eu apreciez faptul ca o echipa merge mai departe. Hai Stiinta
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR