Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • blue36

  • Mesaje scrise: 439
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Vectra 1992
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Fratilor, in Iunie juniorul implineste 18 ani si m-am orientat spre un Opel Tigra. Am gasit unul din 1996 cu motor de 1.6l, as vrea sa stiu cit ar ajunge taxa de inmatriculare la el daca vreunul dintre voi a inmatriculat sau are cunostinte care au inmatriculat ceva asemanator. Am folosit calculatorul de taxe dar nu pun baza prea mare in el. Aveti idee cam cit ajunge taxa?
Multumesc!
  • alex_cris7

  • Mesaje scrise: 97
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mar 2008

  • Mesaj Privat
taxa este exact cat spune calculatorul de pe net +- o mica diferenta...la mine a fost in minus. aici ai tot ce trebuie sa stii http://www.taxapoluare.com/calculator-taxa.htm
  • blue36

  • Mesaje scrise: 439
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Vectra 1992
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Multumesc Alex, taxa este acceptabila, voiam sa stiu daca valoarea afisata de calculator este macar apropiata de realitate, daca spui ca a fost aproximativ la fel si pentru tine este OK. Am bagat la Euro 2 , este in regula, nu?
  • agent

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Olt
  • Masina: Tigra 1996 ecotec
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2009

  • Mesaj Privat
am inscris de curand un opel tigra 1.4 16v si taxa a fost de 880 ron pentru ca am avut o reducere de 1100 ron ca nu am avut AC si abs trebuie sa te duci la rar cu masina si sa le ceri reduce in caz ca nu ai aceste facilitati...reducerile sunt maricele asa ca le recomand la toti cei care nu au abs ac si airbag...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR