Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Frontera
  • NORIAKY

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 1993 2.3 TDI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2009

  • Mesaj Privat
V a multumesc foarte frumos pentru sfaturile deosebit de bune pe care le-am primit.....drept urmare..sambata am efectuat un drum linistit pana intr-o comuna de dupa slobozia...fara nici o durere de cap...si am defialt prin nametii din bucuresti....chiar razand ..de alte..suv.uri de fite.....cuplajul pe 4x4...la mine se face direct de la m,aneta de langa schimbator.....mie mi-a fost frica sa nu fie sistem similar aro..si sa umblu si la roti....

in orice caz....am citit si niste discutii..referiitor la 4x4..postate de stelica ..si pentru care ii multumesc foarte mult....sper sa ne putem intalni cumva.....macar cu gtflorin..daca este din bucuresti....nr.meu de tel..0724343149...........ar fi frumos..sa tinem legatura......

In final....va urez Craciun fericit...., Sarbatori cu bine....La Multi Ani....fericiti....si multa sanatate.....Doamne Ajuta!


I
Skip ads

  • h0rm0n

  • Mesaje scrise: 3,973
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2001 Y26SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2007

  • Mesaj Privat
https://www.clubopel.com/vie...r=asc&start=0

Sarbatori fericite !
  • gtdflorin

  • Mesaje scrise: 70
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 v6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Sa-ti fie de bine si sa te bucuri de masina ,sa te duca pe unde numai un 4x4 poate ajunge. Very Happy
Sarbatori Fericite si multa sanatate sa ne aduca 2010 si poate mai o punem de o iesire cum a fost Transalpina by Frontera's
p.s.daca informatiile primite de la noi ti-au folosit eu personal ma simt multumit ca am fost de folos.
0746169112 oricand cu placere la o iesire de pe asfalt. Very Happy
  • olteanu viorel

  • Mesaje scrise: 75
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Frontera 1997 x22xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Si eu vreau sa multumesc tuturor fronteristilor pentru sfaturile pe care le dau novicilor si pentru legaturile frumoase dintre ei, in special d-lui Stelea pentru ajutorul dat unui necunoscut la urma urmei- e vorba de un MRL auto lock. Tuturor LA MULTI SI FERICITI ANI !
Skip ads

  • mertinkeler

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Si eu multumesc lui gtdflorin si lui stelea pentru ajutorul dat Embarassed

La multi ani! chiar si cu intarziere Smile
  • styuk

  • Mesaje scrise: 145
  • Locatie: Timis
  • Masina: Frontera 1996 X20SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2009

  • Mesaj Privat
gtdflorin a scris:Sa-ti fie de bine si sa te bucuri de masina ,sa te duca pe unde numai un 4x4 poate ajunge. Very Happy
Sarbatori Fericite si multa sanatate sa ne aduca 2010 si poate mai o punem de o iesire cum a fost Transalpina by Frontera's
p.s.daca informatiile primite de la noi ti-au folosit eu personal ma simt multumit ca am fost de folos.
0746169112 oricand cu placere la o iesire de pe asfalt. Very Happy

pot sa iti iau si eu numarul?in caz de ceva.....de exemplu joi eram la ITP si am stat 10min sa gasim seria de la motor.. Sad !multumesc!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Frontera

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR