Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • stancadanut

  • Mesaje scrise: 33
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 2003 1.8
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2009

  • Mesaj Privat
si tot ma kac pa el de opel...doamne cat ma caiesc ca am luat-o
mi-a placut cum arata,in rest...e varza...defectiuni, spatiu(incercati sa va urcati in spate la un mondeo),consum 13%(si nici nu fuge)195 blana...in45 minute Laughing ai mai trebuia o treapta...sau doua Laughing
cel mai accesat site auto(si cred ca singurul)....opel ...din ce cauza?...cele mai proaste masini(rubrica" probleme tehnice"cea mai frecventata)...si totusi cele mai multe in romania
ar trebui sa va salutati ca trabantistii Laughing
Skip ads

  • gabonne

  • Mesaje scrise: 1,302
  • Locatie: braila
  • Masina: Vectra 1993 1.7TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2006

  • Mesaj Privat
prietene, du-te si cumpara-ti un bemweu, haudi sau mercedez, ti se potriveste mai bine decat rablele astea de opel, cu jafurile astea nici macar nu intoarce ileana cosanzeana capul dupa tine pe strada, nu?
  • Stefan_BC

  • Mesaje scrise: 2,658
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Zafira 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2009

  • Mesaj Privat
colegu dute si ia ti un bmw din 90 ca dai 2000 $ pe el si pari mai ,,smacher'' si ai si functii putine daca nu iati mondeo daca tot il lauzi atata sau loganul ca ai pe pagina anterioara explicare functiilor(este postata o poza)sa inteleg ca pe langa faptul ca nu esti in stare sa intelegi niste functii banale ale unui automobil nici ce masina ti se potriveste nu stii ,195km/h nu ti ajunge ?la noi nu prea ai unde sa accelerezi 45 de min incontinuu.spunene si noua drumul minune unde poti sa mergi cu acceleratia la maxim atata timp.
ps:pai astia la opel nu au mai pus inca doua trepte in plus la masina ta ca sa nu le faci reclama proasta la mercedes sau bmw,vroiai sa mergi cu 320 km/h
daca vrei o sportiva iati un m5 de la bmw sau un slr de la mercedes.
  • Vladut

  • Mesaje scrise: 126
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2007 Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Sau un Lamborghini la 269000 E ..........Motor de 6500 benzina 450 CP
Sa simti ca mergi cu o masina ..........
Skip ads

  • Stefan_BC

  • Mesaje scrise: 2,658
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Zafira 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2009

  • Mesaj Privat
uouite aici altii cum isi lauda masinile https://www.clubopel.com/viewforum.php?f=1 sau https://www.clubopel.com/vie...23&highlight=
  • viorelt

  • Mesaje scrise: 346
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mar 2008

  • Mesaj Privat
un car cu boi ii trebuie baiatului!
oricum s-a nascut gresit in sec.XX,un om de Neanderthal ar fi condus cu succes o masina nemteasca.
  • AdrianTanase

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Arges
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Dec 2009

  • Mesaj Privat
stancadanut a scris:si tot ma kac pa el de opel...doamne cat ma caiesc ca am luat-o
mi-a placut cum arata,in rest...e varza...defectiuni, spatiu(incercati sa va urcati in spate la un mondeo),consum 13%(si nici nu fuge)195 blana...in45 minute Laughing ai mai trebuia o treapta...sau doua Laughing
cel mai accesat site auto(si cred ca singurul)....opel ...din ce cauza?...cele mai proaste masini(rubrica" probleme tehnice"cea mai frecventata)...si totusi cele mai multe in romania
ar trebui sa va salutati ca trabantistii Laughing


Rubrica "probleme tehnice" este cea mai frecventata de cand in ea posteaza si cei cu "Probleme psihice". Tu ni ai probleme tehnice la masina ci doar probleme de adaptare intr-o comunitate si probleme de intelegere a unor lucruri elementare. Daca nu esti in stare de cotetul pe care l-ai cumparat, este ok, da-i foc si scuteste-ne. Sau nu ii da foc, "kacate" pe el....boule!
....si pe aceasta cale ii salut calduros pe toti trabantistii.
  • rav77

  • Mesaje scrise: 68
  • Locatie: Arad
  • Masina: Zafira 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2009

  • Mesaj Privat
stancadanut a scris:si tot ma kac pa el de opel...,consum 13%(si nici nu fuge)195 blana...in 45 minute Laughing ai mai trebuia o treapta...sau doua


Din postul asta se intelege ori ca a plecat cu a 5 - a de pe loc, ori ca urca Himalaya Evil or Very Mad Inca un candidat la premiile Darwin Very Happy
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
stancadanut 7 zile suspendare
AdrianTanase nu scapa nici el pentru 'boule'
  • All4Opel

  • Mesaje scrise: 292
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Ce discutii aprinse pe-aici!...lasati-l dragilor ca daca omu' nu a condus pana acum decat trotineta pe care i-a luat-o bunicutzu lui si carutzu de butelii cu care il trimitea mamica lui sa ia lapte si covrigi din colt...vreti voi sa il invatati acum cum sa foloseasca schimbatorul ''ultra modern'' si sa-si dea aerul spre nu stiu unde (cred ca spre creier)...poate isi prinde urechile saracu' si il mai avem si pe constiinta.... Laughing
  • colbert

  • Mesaje scrise: 314
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2009 1.7 cdti Z 1.7 DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mar 2009

  • Mesaj Privat
stancadanut a scris:sa ma kak pa el de opel ca nu stiu cum sa scap de el mai repede
draq a mai vazut sa ai computer de bord si sa nu ai tripu
am display mare,maneta din aia cu butoane in cap si..pwla
cica terbuie sa ma duc la service sa-mi activez nu shtu ce?!?!?
aia de3 la fabrica ce kkt fac?
cica opelu are meniuri ascunse:))pe mine ma bufneste rasu:))))
din ce stiu eu restu marcilor fac masini la care comenzile le intelege oricine in 20 min.
cica are 2 clim,si eu nu stiu sa dau aeru la picioare....jur ca nu stiu...(puteti sa radeti cat vreti)si am condus ceva masini....altele mult mai scumpe,m-i sa luat de opel pana in gat...probleme cu acceleratia...mai noun imi apare un
volan pe acolo...
baaaa care vreti o vectra ?

Nu ar fi bine sa te duci tu si sa ne lasi in pace? ca sa nu mai pierdem timpul si cu cititul unor prostii din partea altor....... Eu unul a-si propune sa nu li se mai dea voie sa scrie deloc acestor copii parveniti!
Suspendat de tot!
  • All4Opel

  • Mesaje scrise: 292
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Si eu sunt de acord cu parerea lui colbert...daca gresesti si nu e cu intentie mai e cum mai e, dar cand actiunea ta este indreptata in mod vadit spre incalcarea regulamentului atunci... Rolling Eyes
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR