Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • lica 18

  • Mesaje scrise: 121
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2005 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Feb 2009

  • Mesaj Privat
salutare.
cine i-mi spune si mie daca pot sa-mi pun xenon 35w/6000 pe o astra h cosmo din 2005,adica sa cumpar doar lampile caci banuiesc ca acest model are deja instalatia xenon din fabrica.si inca o intrebare.ca sa-mi pun farurile de pe insignia,i-mi trebuie doar farurile sau mai trebuie ceva.multumesc

ps astea le am acum si lumineaza o culoare cam naspa,spre galbui.
  • adilos

  • Mesaje scrise: 663
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 A16LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2007

  • Mesaj Privat
salut,nici una nici alta,adica;1-tu nu ai faruri xenon pe masina,dar poti monta instalatie si 2-nu poti monta faruri insignia pe astra,bafta!
  • cipri-vkt

  • Mesaje scrise: 805
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2005 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2009

  • Mesaj Privat
lica 18 a scris:salutare.
cine i-mi spune si mie daca pot sa-mi pun xenon 35w/6000 pe o astra h cosmo din 2005,adica sa cumpar doar lampile caci banuiesc ca acest model are deja instalatia xenon din fabrica.si inca o intrebare.ca sa-mi pun farurile de pe insignia,i-mi trebuie doar farurile sau mai trebuie ceva.multumesc

ps astea le am acum si lumineaza o culoare cam naspa,spre galbui.



masina nu are instalatie xenon are doar fuctia de 35W care se poate activa dupa montarea kitului xenon(becuri+balasturi)pe care totusi incearca sa le montezi pe faruri cu lupa,referitor la faruri sa sti ca si astra h are faruri cu xenon din fabrica arata ca cele din poza mea dar costa peste 400 Euro bucata, sunt faruri cu angel eye undeva la 150Euro setu iar un kit xenon este pe la 70 euro unu care sa nu dea erori
bafta
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR