Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • B74LEL

  • Mesaje scrise: 498
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Salut ,

Imi poate spune si mie cum pot sa montez carkit-ul din imagine ? Mi s-a spus ca e de Astra G dar nu inteleg cum il pot monta .Merge pe CCR 600 ?

Multumesc.
Skip ads

  • malin

  • Mesaje scrise: 90
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2006 1,7 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Salut.
Unitatea centrala ce model e?Exista modele dedicate si modele universale.
Holder-ul pt. ce model de telefon este?
  • B74LEL

  • Mesaje scrise: 498
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Salut ,

Nu inteleg ce inseamna unitatea centrala .Iar holder-ul stiu ce e dar nu stiu pt. ce telefon e .Am sa aflu dupa 2 saptamani cand o sa-l primesc .Poti da mai multe detalii ?

Multumesc.
  • malin

  • Mesaje scrise: 90
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2006 1,7 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Ma refer la centrala telefonica,acea "cutiuta" in care intra firele de la hold-er,microfon si celelalte fire(plus,masa,difuzoare).
Skip ads

  • B74LEL

  • Mesaje scrise: 498
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Salut ,

Acum inteleg despre ce este vorba .In momentul asta nu stiu sa-ti spun exact .Intrebarea era cum se leaga la instalatia masinii .Am CCR600 care permite carkit si mai am o mufa in torpedou mai micuta decat cea de magazie . Intrebarea era daca se leaga la mufa aia .L-am intrebat pe vanzator si e turc adevarat .Nu stie ce vinde .
Poti sa-mi spui ce lagatura este intre diferitele cutiute si instalatia masinii + CCR600 ? Ce mi-a garantat a fost faptul ca e pt. Astra G .Banuesc ca nu s-au pus multe modele .In ce priveste tipul telefonului care se pune in holder , cu siguranta nu am modelul respectiv .Eventual imi iau unul care se potriveste cu holder-ul respectiv sau poate se face vre-o adaptare ca sa se potriveasca cu carkit-ul . Am sa revin cu detalii cand o sa primesc coletul .

Multumesc .
  • malin

  • Mesaje scrise: 90
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2006 1,7 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2007

  • Mesaj Privat
E posibil ca acea mufa sa fie pt. car kit.In acest caz,car kit-ul trebuie sa fie dedicat Astra G.Daca acesta nu e dedicat e necesar sa fie macar compatibil cu cass-ul tau si sa faci restul de conexiuni:alimentare,masa,legare la difuzoarele masinii,legat firul pt. intrare tel. la ccr,etc.Iti atasez o poza cu un car kit universal(compatibil cu orice cass ce are intrare telefon),FWD Audio 2000
cu holder pt.tel Nokia 5xxx,61xx,63xx,7xxx.In holder poate fi pus si o unitate bluetooth FWD si atunci car kit-ul ar functiona cu orice telefon ce are bluetooth.

P.S.Cat te costa car kit-ul comandat de tine?
  • B74LEL

  • Mesaje scrise: 498
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Salut ,

Vanzatorul mi-a spus ca , carkit-ul e dedicat Astra G .Deci merge pe CAR 600 . Suna interesant unitate bluetooth FWD .Daca-mi poti spune ceva detalii mai multe ar fi ok . Suna interesant sa conectez orice telefon prin bluetooth . Sper sa-l primesc anul asta .Ramane de vazut .Daca esti din Bucuresti , poate ne intalnim .

Multumesc .
  • secarianu

  • Mesaje scrise: 885
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 2001 Y22DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Vedeti ca are la Internity carkit NOKIA CK-7W la 99 lei pe BT bluetooth. MErge impecabil si se instaleaza f usor. EU am montat ma Omega mea si am conectat N95. Aud si comenzile navigatiei, asa ca e pomana.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR