Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...
  • varsatoru

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1997 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2009

  • Mesaj Privat
off : fara suparare dar coupe-ul parca nu se refera la faptul ca are doar doua locuri (conform http://en.wikipedia.org/wiki/Car_body_style) mai degraba doua usi.

on : mai mare riscul si efortul (nu se merita schimbul doar pt cateva sute castig)
Skip ads

  • Cristy_13

  • Mesaje scrise: 763
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Eu unul nu as face schimbul, daca era in 5 usi.... ma mai gandeam. Rolling Eyes
  • calin1945

  • Mesaje scrise: 997
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2005 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Probabil ca suntem departe de data cand schimbul trebuia sa se faca. oricum eu nu as fi dat vectra B pe Golf cu 2 usi.

Parerea mea ca Golful (cu 3 usi) nu este coupe, in nici o limba, daca este atunci Scirocco ce mai este?

Golful este o compacta... sau hatchback...

Bafta.
  • kategra84

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Geo89 a scris:Salut.Am gasit un golf 4 din 2001,in 2 usi care arata fb,e ingrijit,are si ceva dotari cu care as vrea sa fac schimb cu Vectra B a mea,si el imi mai ofera pe langa a mea 700 de euro.Vreau parerile dumneavostra bune sau rele.Precizez ca golful il iau ptr vanzare ca eu vreau altceva.Cu banii de pe golf si diferenta de la el,pot sa ma arunc la ceva mai bun.Daca vindeam Vectra mea,nu luam mai mult de 4000.Va multumesc!




esti interesat sa vinzi vectra ? eu caut benzina (eventual si gpl) pe motor de 1.8 16 v
Skip ads

  • danieel

  • Mesaje scrise: 297
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2007 19cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Da
  • Geo89

  • Mesaje scrise: 623
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2009

  • Mesaj Privat
kategra84 a scris:
Geo89 a scris:Salut.Am gasit un golf 4 din 2001,in 2 usi care arata fb,e ingrijit,are si ceva dotari cu care as vrea sa fac schimb cu Vectra B a mea,si el imi mai ofera pe langa a mea 700 de euro.Vreau parerile dumneavostra bune sau rele.Precizez ca golful il iau ptr vanzare ca eu vreau altceva.Cu banii de pe golf si diferenta de la el,pot sa ma arunc la ceva mai bun.Daca vindeam Vectra mea,nu luam mai mult de 4000.Va multumesc!

Da,daca gasesc,as vinde opelul dar nu ma grabesc!



esti interesat sa vinzi vectra ? eu caut benzina (eventual si gpl) pe motor de 1.8 16 v

  • Geo89

  • Mesaje scrise: 623
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Da,il si vand ,dar nu ma grabesc,mai caut si cand sunt eu hotarat atunci il vand.Daca te intereseaza fa-mi o oferta si vb!
  • dorus

  • Mesaje scrise: 125
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2006

  • Mesaj Privat
off-topic. geo89 - daca vinzi opelul poate ai bani sa iti platesti datoria pentru tzeapa pe care mi-ai tras-o. si chiar nu ai dreptul sa motivezi cu ceva pentru ca minti cu nerusinare. e vorba de un coleet neridicat timp de 2 saptamani si care s-a intors la mine - desigur eu am platit trannsportul.
  • sabau18

  • Mesaje scrise: 352
  • Locatie: Satu Mare
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Aug 2009

  • Mesaj Privat
nu merita schimbul,cel putin dupa mine saracutul acel golf are un motor de doar 1.4,spatiu ca intr-un trabant...si o gramada,pt cateva sute mai bine iti tii masina in garaj pana cand ii vei duce dorul si at vei vedea ce inseamna sa nu pretuiesti cv ce ai.nu mi-o lua in nume de rau
  • opelar

  • Mesaje scrise: 78
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Apr 2009

  • Mesaj Privat
da-i drumu ca o sa inceapa si B-urile astea sa se deprecieze groaznic. uitaa-te la vectra A cu cat se dadea acum 2-3 ani si cu cat se da acum.au pret de dacie.asa ajung si astea in maxim 2 ani.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR