Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • chireadrian

  • Mesaje scrise: 58
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2009 t98dx11
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Adevarul e ca accesorile sunt in general scumpe dar in cazul asta exagerat de scump!
Nu se justifica pretul! Crying or Very sad
Se pare ca cineva vrea sa se imbogateasca in criza!
De-aia iubesc capitalismul! Orice obiect isi are cumparatorul lui iar unii raman in final cu marfa.
Zic "PAS"!
Adevarat ca nu ma obliga nimeni sa cumpar dar ..cat de prost sa dai atatia bani...ma rog...un pret de specula!
Skip ads

  • lex_lexis

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2011

  • Mesaj Privat
si eu as fi interesat de suportul asta e foarte util, dar parca costa prea mult!poate gasim la dezmembrari la dezmembrari
  • lex_lexis

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2011

  • Mesaj Privat
in legatura cu suportul de pahare am tot cautat pe net si am dat de asa ceva
http://www.astraownersclub....read.php?t=119716
din cate vad se potriveste si suportul de la saab si de la toyota
cup holder TOYOTA CELICA pe ASTRA G=> poze... http://www.astraownersclub....;highlight=holder
- alt model de suport pt ASTRA G http://www.astraownersclub....hread.php?t=74655
  • padre

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 1.8
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Salut,baieti!
Pana la urma cum facem? Gasim si noi un suport pentru pahare la un pret rezonabil?
Bafta!
Skip ads

  • cobraflorin

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jan 2011

  • Mesaj Privat
mai este valabil anuntul? vreau si eu unul. care este pretul final la care se ridica suportul de pahare?
  • 205

  • Mesaje scrise: 155
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jan 2008

  • Mesaj Privat
De ce nu va puneti unul din acela care se prinde cu gheare de o fanta de aerisire? Sunt si la McDonalds de vinzare, din alea rosii, la citiva lei...
Sau am gasit pe net, ceva mai fitoase:


Sa nu-mi sariti in cap, dar eu consider chestia asta un moft. Citi dintre cei care cauta asa ceva o sa-l foloseasca intr-atit incit sa merite? Astrele au pe toate usile suportul acela in care intra o sticla de 0.5l, ceea ce e mai mult decit suficient. Eu sincer nu mi-as pune o cafea sau un suc in suportul acela de pe bord, ca la o frina brusca sa se imprastie prin tot bordul. La Chevroletul pe care l-am avut inainte aveam suport in bord, dar nici macar 1 singura data nu l-am folosit.
  • cobraflorin

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jan 2011

  • Mesaj Privat
205 a scris:De ce nu va puneti unul din acela care se prinde cu gheare de o fanta de aerisire? Sunt si la McDonalds de vinzare, din alea rosii, la citiva lei...
Sau am gasit pe net, ceva mai fitoase:


Sa nu-mi sariti in cap, dar eu consider chestia asta un moft. Citi dintre cei care cauta asa ceva o sa-l foloseasca intr-atit incit sa merite? Astrele au pe toate usile suportul acela in care intra o sticla de 0.5l, ceea ce e mai mult decit suficient. Eu sincer nu mi-as pune o cafea sau un suc in suportul acela de pe bord, ca la o frina brusca sa se imprastie prin tot bordul. La Chevroletul pe care l-am avut inainte aveam suport in bord, dar nici macar 1 singura data nu l-am folosit.


poate ai si tu dreptate ca este un moft dar este util pentru unii din noi si sa fim seriosi este si cool , pe cind suportul de pahar de la McDonalds sau versiune care se prinde de aerisiri mi se par inestetice sa nu zic tiganeli ca nu cumva SA PAR RASIST. decit suporti din aia mai bine deloc
  • gherasimmarian

  • Mesaje scrise: 222
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2009

  • Mesaj Privat
sunt si eu interesat am vazut in germania pe o astra g un suport de pahar de pe lupo luat jumate suport carti de vizita jumate suport pahar independete unu de altu si aveau si tavita ca in imaginea din clip ...
caut sa cump daca gasesc va anunt de potrivit se potriveste sigur de pe lupo poate chiar si polo are sau la golf 4 mai e un model dar e fara ornametul din plastic trebuie montat in tavita care e deja din dotare masini !
Skip ads

  • tzorrro

  • Mesaje scrise: 27
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2008

  • Mesaj Privat
@205: pai daca pui o frana brusca si ai paharul in suportul pe care l-ai dat exemplu in poza, ce ai in pahar ajunge fix in aerisire. sa nu-ti mai zic ca am avut exact modelul respectiv pe astra h si cine se urca in dreapta, nu stiu cum facea, dar mereu il lovea (am schimbat si grila de la aerisire fiindca odata s-a rupt in urma impactului)

eu consider ca e foarte misto un suport care sa poata fi integrat in bord, arata OEM si e si mai practic. acum, depinde si cat costa toata treaba, ca la 2.2mil ala de la vag, iese cam scump.

eu mi-am comandat de pe ebay modelul asta, sa vad daca imi place cum se integreaza in bord. intentionez sa ii sterg scrisurile alea cu alb si sa il montez sub gurile de ventilatie. va tin la curent.
  • CodrutNechita

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Daca aveti cumva in plan sa faceti o comanda pentru suportul de pahare , ma bag si eu !

Singura specificatie ar fi faptul ca nu vreau sa aiba un singur sertar , cel cu 2 e mult mai practic .

Daca e cineva de alta parere si are pus pe masina cu un singur sertar sa puna o poza , mie mi se pare aiurea .....
  • CodrutNechita

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Destul de interesant mi s`a parut si casetofonul mutat la un level inferior.

Este dificil , a trebuit o prelungire a firelor ? Sunt incurcate in spatele consolei ?
  • padre

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 1.8
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Salutari, baieti! D-l Tzorro, noutati,ceva? Cum e suportul de pe ebay? Bafta!
Skip ads

  • tzorrro

  • Mesaje scrise: 27
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2008

  • Mesaj Privat
E foarte ok. E de vanzare, 1 din lipsa de spatiu si 2 pentru ca am decis ca isi fac foarte bine treaba suporturile din usi la astra g, si prioritar o sa fie sa fac H-ul, ca la ala nu am practic nici un suport calumea. (Am mers cu pahare de cafea in usi la G fara nici o problema, la H am dat fata de usa jos acu un an sa o spal dupa o incercare nereusita). Cu G-ul am alt plan acum, vreau sa pun un ecran de 7" si o sa am nevoie de spatiu. Cine e interesat de suport poate sa dea un PM. Daca vrea lumea, fac azi poze si le urc pe main. Multumesc si spor la bricolat.
  • Band1T

  • Mesaje scrise: 424
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2000 X17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2009

  • Mesaj Privat
oare nu s-ar potrivi (cu modificari minime) cel de pe vectra b ?
  • geo24_frb

  • Mesaje scrise: 124
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2010

  • Mesaj Privat
cel de pe vectra b e prea rotunjit. Unul de pe vw polo din 2000, 2001 sau de pe lupo sau seat arosa se potriveste perfect.
  • pro_niger

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Cred ca se potrivesc si cele de pe golf 4 ... pare la fel consola la dimensiuni.
  • artemioxxl

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Vreau si eu dar pe partea de sus. Sa mut casetofonul in partea de jos , ca sa am spatiul necesar vitezelor.
  • mi4u_17

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2003 1.7dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2008

  • Mesaj Privat
tzorrro a scris:E foarte ok. E de vanzare, 1 din lipsa de spatiu si 2 pentru ca am decis ca isi fac foarte bine treaba suporturile din usi la astra g, si prioritar o sa fie sa fac H-ul, ca la ala nu am practic nici un suport calumea. (Am mers cu pahare de cafea in usi la G fara nici o problema, la H am dat fata de usa jos acu un an sa o spal dupa o incercare nereusita). Cu G-ul am alt plan acum, vreau sa pun un ecran de 7" si o sa am nevoie de spatiu. Cine e interesat de suport poate sa dea un PM. Daca vrea lumea, fac azi poze si le urc pe main. Multumesc si spor la bricolat.


il mai ai ?
  • gherasimmarian

  • Mesaje scrise: 222
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2009

  • Mesaj Privat
am si eu suport pt cei interesti! mesaj privat
  • ionutvictor_oltean

  • Mesaje scrise: 41
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2001 2.0 dti 74kw
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2010

  • Mesaj Privat
salut, la ce pret il ai colegu
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR