Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • nicolaeclaus

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Salut!

Sunt posesorul unei Ectra C. Cool
Am pierdut "V"-ul de la scrisul din spate.
Am tot cautat...pe aici dar nik. Cine ma poate ajuta? Vreau sa cumpar ; un "v" ori toate ideea "VECTRA Laughing ".

PS: Sincer, nu am intrebat la dealer. Imi este frica de PRET acolo.
Skip ads

  • nechifor_ionut

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2010

  • Mesaj Privat
le poti da jos pe toate sau uite un site http://www.okazii.ro/catalo...-VECTRA-Opel.html
  • sever iulian

  • Mesaje scrise: 1,325
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Insignia 2017 B20NFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2006

  • Mesaj Privat
cred ca le am eu pe toate de la fosta mea veactra c. au cazut cred de la substanta data pt dezapezire. iarna trecuta am vazut ca era una stramba si toate se miscau. preventiv le/am dat jos. sper ca mai gasesc prin sculele mele.
  • nicolaeclaus

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jun 2008

  • Mesaj Privat
La ce frig e afara acum ...sunt lipite de "mama natura".
Iti multumesc nechifor_ionut , am sa caut pe link-ul respectiv...dar sa vina vremuri mai bune..cand speli masina..o admiri alea alea .
Acum sunt multumit ca se incalzeste repede,de stergatoare cat mai sanatoase, si de scutul de la motor cand aud cum trosnesc bolovanii de zapada pe dedesupt. Smile
Skip ads

  • deleted-12027

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Nov 2007

  • Mesaj Privat
sever iulian a scris:cred ca le am eu pe toate de la fosta mea veactra c. au cazut cred de la substanta data pt dezapezire. iarna trecuta am vazut ca era una stramba si toate se miscau. preventiv le/am dat jos. sper ca mai gasesc prin sculele mele.


Salut. O mica nelamurire. Literele se pot da jos fara sa ramana urme? Adica nu raman ceva gaurele pe acolo? Sau sunt lipite? Ca as vrea sa le dau si eu jos da nu stiu ... sa nu ramana urma. Mersi
  • nicolaeclaus

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jun 2008

  • Mesaj Privat
gonzales a scris:
sever iulian a scris:cred ca le am eu pe toate de la fosta mea veactra c. au cazut cred de la substanta data pt dezapezire. iarna trecuta am vazut ca era una stramba si toate se miscau. preventiv le/am dat jos. sper ca mai gasesc prin sculele mele.


Salut. O mica nelamurire. Literele se pot da jos fara sa ramana urme? Adica nu raman ceva gaurele pe acolo? Sau sunt lipite? Ca as vrea sa le dau si eu jos da nu stiu ... sa nu ramana urma. Mersi


Nu, nu sunt cu gaurele. Au un fel de cauciuc/plastic pe interior (o banda subtire neagra) daca privesti cu atentie. Sunt lipite.
  • Mays

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Am patit o si eu, am gasit un T si un A pe spoiler, dupa un drum plin de sare si umezeala, am incercat sa misc si de celelalte si se miscau si ele, le am repus si recentrat si pe cele cazute si am bagat o in garaj la caldura, cand s a uscat cauciucu ala de la ele sau ce o fi nici macar cu cheia nu le am putut misca, si e mai mult de o luna de atunci.
  • deleted-12027

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Nov 2007

  • Mesaj Privat
nicolaeclaus a scris:
gonzales a scris:
sever iulian a scris:cred ca le am eu pe toate de la fosta mea veactra c. au cazut cred de la substanta data pt dezapezire. iarna trecuta am vazut ca era una stramba si toate se miscau. preventiv le/am dat jos. sper ca mai gasesc prin sculele mele.


Salut. O mica nelamurire. Literele se pot da jos fara sa ramana urme? Adica nu raman ceva gaurele pe acolo? Sau sunt lipite? Ca as vrea sa le dau si eu jos da nu stiu ... sa nu ramana urma. Mersi


Nu, nu sunt cu gaurele. Au un fel de cauciuc/plastic pe interior (o banda subtire neagra) daca privesti cu atentie. Sunt lipite.

Mersi de informatie. Cand se mai incalzeste afara o sa ma uit mai atent la ele si o sa imi fac curaj sa incerc.
  • nechifor_ionut

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2010

  • Mesaj Privat
gonzales a scris:
sever iulian a scris:cred ca le am eu pe toate de la fosta mea veactra c. au cazut cred de la substanta data pt dezapezire. iarna trecuta am vazut ca era una stramba si toate se miscau. preventiv le/am dat jos. sper ca mai gasesc prin sculele mele.


Salut. O mica nelamurire. Literele se pot da jos fara sa ramana urme? Adica nu raman ceva gaurele pe acolo? Sau sunt lipite? Ca as vrea sa le dau si eu jos da nu stiu ... sa nu ramana urma. Mersi


Literele le poti da jos cu o bucata de guta(nailon pescuit) bagi pe sub ele si tai lipiciul asa am facut eu la masina mea,pe urma stergi cu o carpa urmele.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR