Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • ZBW

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Vrancea
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2008

  • Mesaj Privat
salutare am si eu un siemens ncdr1100 ce nu mai are sunt. a reusit cineva sa repare asa ceva? dar unul nou cit costa?
  • iura79

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1998 g
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mar 2010

  • Mesaj Privat
salut baieti,are cineva de vanzare un ncdr 1100 sau 1500?iuramihaela@hotmail.com
  • AndreiBiro

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2012

  • Mesaj Privat
Salutare ... Am si eu o vectra B 2001 . cu MID si as fii interesat sa stiu dak se poate monta Siemens NCDR 1100 sau 1500 pe ea ... dak se poate va rog poate ma ajutati si cu ce trebuie sa fac .....am gasit unul de cumparat si vreau sa stiu dak sa il iau ...
  • edyinlove

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2002 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Aceasta unitate se foloseste cu GID (Graphic Info Display) sau CID (Color Info Display) ca sa poata afisa BC-ul aceste fiind comandat chiar de pe unitatea CD nu din maneta BC ca MID-ul.In concluzie ar trebui sa schimbati si MID-ul cu un GID sau CID de preferat sa fie cel de pe masina de pe care veti lua si NCDR-ul ca sa nu mai aveti probleme de imperechere folosind codul si Tech II.Eu mi-am montat personal in loc de CCRT700 cu MID un NCDR cu CID dar a trebuit sa modific inclusiv cablarea din spate de la casetofon si aici ma refer la partea de sus cu 15 pini parca nu cele clasice de alimentare si iesire difuzoare.Se poate dar nu e asha simplu asta e de retinut in primul rand apoi trebuie studiat bine pe forum ca o sa gasiti cam tot ce aveti de facut pentru a reusii.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR