Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • CristianTM

  • Mesaje scrise: 3,721
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Mai fratilor, nu era destul ca mi s-a udat mocheta de la picioare in fata-dreapta!! ca acuma sa ma trezesc si cu o parte umeda din tavan, tot in dreapta, deasupra oglinzii si pana la maner. Sad De unde ?!?!? banuiesc de la turela (bat-o vina!!!). Cine stie cat de cat il rog sa imi dea o indicatie, sugestie. Care este problema pe acolo Question si care e traseul furtunelor ce trec prin spate pe la stopuri, ca zilele trecute numa ce am umblat pe la ele. Sau ce alceva poate sa fie ?!?

Thanks.

CristianTM.
  • CristianTM

  • Mesaje scrise: 3,721
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mar 2006

  • Mesaj Privat
..nimeni, nimik Question
Am desfacut eu singur plafonul si am descoperit ca unul din furtune era infundat. L-am desfundat si cel putin deocamdat' am scapat de umezeala din tavan. Mai ramane cea de la pasager dreapta jos. Nu stiu daca "apele" de la mine din masina au legatura sau nu ?!?! astept vremea frumoasa si atunci voi face cercetari.

CristianTM.
  • eu
  • ***
  • 712 mesaje
  • din 15 Jun 2004
  • Astra 2006 Z16XEP
  • Bucuresti
  • eu

  • Mesaje scrise: 712
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Foloseste "CAUTARE". S-a mai discutat in repetate randuri si poate din aceasta cauza nu ti s-a raspuns.

In mare, poate fi de la chederul de la usa sau de la caloriferul de caldura (apropo - nivelul antigelului a scazut?) sau mai nasol... vreo gaura in tabla Laughing .

Bafta!
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR