Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • remus23

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Feb 2010

  • Mesaj Privat
vreau sa schimb filtrul de benzina la un vectra C dak imi poate spune cineva cum...dak sunt si poze
ar fi perfect
  • CapellaCt

  • Mesaje scrise: 1,624
  • Locatie: Deutschland
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
@remus23 poze cu ce vrei,cu filtru,cu procedeul de schimbare,vrei sa aflii unde este pozitionat filtru?
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
inainte de a schimba filtrul, ar trebui sa schimbi mentalitatea. Sa inveti sa ii respecti pe cei din jurul tau, si sa inveti sa nu mai minti.
Vei zice ca nu e asa, ca tu esti respectuos si cinstit de la faruri pana la teava de esapament. Hai sa iti demonstrez ca nu esti:
cinstit: cand te-ai inscris pe forum, ai apasat un buton/pus o bifa cum ca ai citit si vei respecta regulamentul forumului. Ceea ce nu faci
respectuos; frumos si de bun simt ar fi fost, ca membru al forumului, sa te uiti de doua ori inainte de a deschide un topic la o sectiune complet gresita, si sa folosesti un limbaj decent (ca aici nu esti pe hi5)
Acestea fiind spuse, iti voi muta eu topicul de la discutii generale. Si fintrul de benzina cel mai probabil o sa il gasesti pe sub masina, pe langa roata stanga spate. pana acum tot pe acolo l-am gasit, pe la benzinare.... De obicei furtunele sunt "infipte" in filtru cu niste sigurante de plasticv. E simplu, daca le vezi, te prinzi cum se desfac. Daca nu te prinzi, e mai sanatos pentru tine sa mergi la un mecanic, sa te rezolve el. Pentru 5 minute de munca nu are cum sa iti ia pielea de pe tine...
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR