Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • selberg

  • Mesaje scrise: 128
  • Locatie: Suceava
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2008

  • Mesaj Privat
baieti.as dorii sa vand masinuta.dar nu stiu ce pret sa pun.va rog sa ma ajutati.masina este din 2003 are motor de 1.6 16 v benzina 110 cai putere stopuri schimbate(negre led,le am si pe cele originale daca la client nu ii place) finala sport.senzori parcare si camera de mers inapoi incorporata in oglinda,halogene,cd-playes si subwofer sony xplod,pleoape are 98.245 km reali in bord.am cartea masinii cu toate reviziile pana acum 2 ani.distrubutie schimbata ,ulei,filtre de vreo 5000 km. am si jantele originale pe ea cu cauciucuri de iarna si dau si un set de jenti aliaj foarte frumoase cu cauciucuri de vara.merge perfect singura problema ar fii un telescop care scartaie un pic dar saptamana asta le schimb.ajutatima cu un pret ca sa o pot posta la vanzari.motivul vanzarii vreau sa trec la o vectra c sau ceva suv.nu m-am hotarat inca.
am uitat sa zic de cotiere fata-spate si rama cromata in jurul schimbatorului
mai multe detalii despre masina gasiti la https://www.clubopel.com/vie...r=asc&start=0
Skip ads

  • uzzyy

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2007

  • Mesaj Privat
O masina asemanatoare cu a ta vine un prieten de-al meu: Astra G 2001 1.6 16V benzina cutie automata, 140.000 km, optiuni nu are asa multe ca a ta. sunt cele stock si azi mi-a spus ca cere 4000E.
  • selberg

  • Mesaje scrise: 128
  • Locatie: Suceava
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2008

  • Mesaj Privat
mda sa stii ca parerea mea optiunile anul si kilometrii vorbesc foarte mul;t cand este vorba de o masina.parerea mea.de aceea am cerut ajutorul vostru deoarece nu vreau sa cer un pret peste bunul simt dar nici sa vand masina ca orice opel care il gasesti pe marginea drumului.masina a fost intretinuta si bagati bani in ea.
  • uzzyy

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Tocmai de aceea am si specificat ca nu are atatea optiuni ca a ta. Stiu foarte bine cat conteaza anul si kilometrii, bineinteles ca si el cere 4000, nu se stie daca o sa-i dea cineva, dar oricum iti faci o idee de cum merg preturile...
Skip ads

  • cristi_1989

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2008

  • Mesaj Privat
tinand cond ca e din 2003 si are si o gramada de optiuni eu zic in jur de 5500 , dar decizia finala e a ta
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
eu zic asa:
Pui masina la vanzari, ceri pe ea 7000 euro si scazi din pret pana cand se vinde sau pana cand crezi ca vanzarea nu e rentabila si atunci o scoti de la vanzare.
Topicul asta nu are rost.
  • andreistancu89

  • Mesaje scrise: 115
  • Locatie: pitesti
  • Masina: Astra 1999 1.8 l
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mar 2007

  • Mesaj Privat
da cel mai corect e sa pui un pret mai mare si scazi pana cand iei pretul sau pana cand nu mai e rentabil sa o vinzi
intra pe net si cauta masini asemanatoare. pretul e bn sa ti-l faci u pentru ca stii ce ai in ograda noi ne dam doar cu parerea
  • selberg

  • Mesaje scrise: 128
  • Locatie: Suceava
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2008

  • Mesaj Privat
multumesc mult baieti .asa ma gandeam si eu un 5500-6000 ca sa am si de unde sa mai scad la nevoie sa negociez cu clientu ceva ca asa ii frumos.am simtit nevoia sa intreb niste "profesionisti" inainte sa pun un pret pentru ca este prima mea masina care o vand si nu prea eram hotarat.multumesc inca o data
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR