Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • k3nnz0

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1993
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2010

  • Mesaj Privat
de curand au fost schimbate farurile originale cu niste angel eyes pe masina dar acestea nu bat cum trebuie pe sosea cum le pot regla ? Rolling Eyes sau dak e careva de prin buc si ma poate ajuta Very Happy binenteles contracost..
  • popeye

  • Mesaje scrise: 153
  • Locatie: Tg-Jiu
  • Masina: Astra 2003 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Oct 2006

  • Mesaj Privat
depinde ce model de faruri ai, depinde de ce model de astra ai... Daca tu nu dai toate detaliile cum te putem ajuta?
Vezi ca au niste reglaje. si pe inaltime si laterale...Poti cauta pe forum, ca s-a mai discutat..
  • k3nnz0

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1993
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2010

  • Mesaj Privat
popeye a scris:depinde ce model de faruri ai, depinde de ce model de astra ai... Daca tu nu dai toate detaliile cum te putem ajuta?
Vezi ca au niste reglaje. si pe inaltime si laterale...Poti cauta pe forum, ca s-a mai discutat..
am spus ce tip de astra e la subiect... este o astra f cabrio (bertone) din 93' si model de faruri nush exact ce model de angel eyes sunt pentru ca asa am luat masina cu farurile puse dar nu si reglate...
  • Bughy

  • Mesaje scrise: 237
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2008

  • Mesaj Privat
daca tot vrei sa le reglezi contracost, mergi la un service care are si aparat de reglat faruri si in 5-10 minute ai terminat si nici nu cred ca poate costa mult... e greu sa le reglezi in fata unui perete...
  • k3nnz0

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1993
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Bughy a scris:daca tot vrei sa le reglezi contracost, mergi la un service care are si aparat de reglat faruri si in 5-10 minute ai terminat si nici nu cred ca poate costa mult... e greu sa le reglezi in fata unui perete...
merci mult de sfat o sa caut un service bun si o sa incerc varianta asta Razz
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR