Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • malekAdi2

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Vectra 2004 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Daca iti place cum arata masina...si cum merge in rest,atunci ia-o fara discutii.Sunt convins ca nu este altceva decat filtrul de benzina si/sau injectoarele.Sambata am fost cu ea la service(la fel imi facea si a mea),la IATSA Campina,mi-au curatat injectoarele(450mii) si au facut o treaba excelenta.Recomand tuturor celor care au posibilitatea sa ajunga la Campina,service-ul este nou,foarte bine dotat,masina iti este luata imediat in primire,oamenii am vazut ca se descurca foarte bine si in plus,ai posibilitatea sa vezi tot timpul ce si cine lucreaza la masina.
  • Ingineru

  • Mesaje scrise: 1,086
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Roxana, imi pare rau ca trebuie sa te "dezumflu" putin dar inteleg ca esti doctor ginecolog si iti castigi cinstit banii(automat nu prea multi in .ro-nu ca o parte insemnata din breasla, imi pare rau sa o spun), si in consecinta iti zic: nu lua masina aia. Chiar daca acum se comporta bine, in curand vor trebui schimbate amortizoare, articulatii, bucsi etc. Motorul este mic pt. caroseria aia iar consumul in oras este pe masura greutatii masinii (mare ca sa nu zic enorm). 80.000 km in Romania sunt ca 150.000 in Germania (vezi masina din semnatura pe care o am de aproape 4 ani, crede-ma ca stiu ce vorbesc). Incearca mai degraba o Astra. Acuma desigur este interesant si pretul la care s-a gandit cel care o vinde, ce "nevoi" de confort ai etc. dar parerea mea ramane: este o masina scumpa la achizitie, foarte scumpa la intretinere (in conditiile in care iti doresti sa mearga "ceas" desigur).
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR