Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • Bondellu

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Tigra 1996 X16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Vreau sa cumpar o vectra B.Eu dispun de 2500 de euro la sfarsitul lunii mai(sa o am inmatriculata in 2500 de euro).Eu sunt in Danemarca acum si vreau sa o iau din Germania la inceputul lunii iunie si sa o duc in tara sa o inscriu.Ce motorizare imi recomandati? In legatura cu inscrierea am auzit ca pe Bulgaria e mai ieftin.Este cineva care a inscris masina pe Bulgaria sa ma ajute cu detalii despre? Despre Germania ajutati'ma cu sfaturi va rog ca nu am pe nimeni acolo si nu stiu decat engleza (unde sa ma duc, ce trebuie sa fac, etc.).Astept raspunsuri.Va multumesc.
  • draye79

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1998 x20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Apr 2010

  • Mesaj Privat
si eu mi am luat o vectra b 2.0 dth din 98 la 1500e scum 2.3 zile si as vrea sa stiu cat de fiabile sunt.cea mai des intalnita prb este cu troncanitu pe spate.asa am luat o si eu.in rest motor caroserie arata ff bine. are 160k km are full option .
  • tycus15us

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Arad
  • Masina: Vectra 1998 Ecotec 18. 16v
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Bondellu a scris:Vreau sa cumpar o vectra B.Eu dispun de 2500 de euro la sfarsitul lunii mai(sa o am inmatriculata in 2500 de euro).Eu sunt in Danemarca acum si vreau sa o iau din Germania la inceputul lunii iunie si sa o duc in tara sa o inscriu.Ce motorizare imi recomandati? In legatura cu inscrierea am auzit ca pe Bulgaria e mai ieftin.Este cineva care a inscris masina pe Bulgaria sa ma ajute cu detalii despre? Despre Germania ajutati'ma cu sfaturi va rog ca nu am pe nimeni acolo si nu stiu decat engleza (unde sa ma duc, ce trebuie sa fac, etc.).Astept raspunsuri.Va multumesc.



Am o vectra B full option din `98 1.8 16v benzina (comenzi volan, tempomat, geamuri faruri oglinzi electrice, central...etc) FULL...o am la 2350 E cu tot cu rezerve de iarna,..iar inmatricularea la bulgari e undeva la 250....daca te intereseaza,...0735746013 sau 0770852970 Adi
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR