Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • ionutz2008

  • Mesaje scrise: 211
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra OPC 2005 Z28NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Va rog sa ma ajutati sunt intr-un impas.Vreau sa pun un cd la opel dar fara sa pierd afisajul si comenzile pe volan ideea cu o magazie nu e rea dar nu o gasesc si cea cu mufa adaptoare e buna dar ma costa mufa cat un cd.ce magazie pot lua la casetofonul Philips???? Question
  • andrei006

  • Mesaje scrise: 897
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mar 2006

  • Mesaj Privat
pai logic ar fi sa iei tot o magazie philips, deoarece se potrivesc doar philips-philips ... sony-sony ... etc
daca nu vrei sa pierzi afisajul ramai la un casetofon de serie sau un cd-player tot de la opel. alta varianta nu prea exista .. .
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
andrei006 a scris:daca nu vrei sa pierzi afisajul ramai la un casetofon de serie sau un cd-player tot de la opel. alta varianta nu prea exista .. .


ba exista. orice producator isi adapteaza aparatele la ce au oamenii.
eu spre ex, mi-am luat un sony si am fost trimis la sonycenter pt adaptor. pana una alta m-am lipsit. nu ma incalzeste cu nimic comanda de pe volan sau afisajul din bord. si mp3-ul are afisaj si telecomanda. de ce sa mai dau 1mil pe adaptor!? nu face prostia sa-ti pui vdo, siemens si mai stiu eu ce, doar pt ca zic unii ca doar alea merg!
  • andrei006

  • Mesaje scrise: 897
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mar 2006

  • Mesaj Privat
love4cars esti 100% convins ca exista si adaptor pentru afisaj ? eu personal nu stiam decat de cel pentru comenzi ...
si oricum ... vb ta la ce-ti trebuie 2 afisaje (casetofon+display)??
ps: oricum un casetofon/mp3/cd ce e mult mai performant decat ceea ce-ti ofera astraG standard.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR