Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • carlescu

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Salut. Am si eu nevoie de un sfat doua sau chiar trei.Pe la inceputul anului m-am gandit sa-mi cumpar si eu o masina chiar si neavand bani.Ma imprumut de la un prieten de 1500 e.pun ochii pe un f caravan din germania.cumparat adus si rulat o luna.nici o problema in afara faptului ca in acea luna de rulaj in Ro(18-01-2010 - 18-02-2010)imi tot sarea cureaua aceea care face legatura la alternator,servo,etc.Acum dupa ce m-am achitat de banii luati imprumut ma gandesc sa-i iau numerele.La sfatul unui prieten trebuie innainte sa merg la identificare ...si tot tacamu ce se face la o inmatriculare in Ro ma gandesc acum si vreau sa va intreb daca este necesar sa imi fac tot "tacamul"dinnainte sau sa merg direct la Rar si celelalte.risc sa imi sara cureaua in timpul testelor?Asta ca sa nu ma fac de ras.Si va intreb pentru ca stiu ca ma duc si toate piesele + manopera ceva bani asa ca as fi nevoit sa mai amanez cu o luna din lipsa banilor.Si cam cat ma costa? Shocked
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
In primul rand : bine ai venit pe clubopel!
In al doilea rand citeste regulamentul si posteaza intrebarile la sectiunile corespunzatoare(altfel risti sa nu-ti raspunda nimeni).
Si in al treilea rand incearca sa dai mai multe detalii despre masina(an,motorizare,etc).
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
se muta de la discutii generale
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR