Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Corsa
  • carpianu

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Corsa 2003 1700
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2007

  • Mesaj Privat
salut!are cineva un cd de navigatie pentru un corsa c din 2003,siemens ncdc 2015?
Skip ads

  • sabothor

  • Mesaje scrise: 403
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2007

  • Mesaj Privat
Salut si bine ai venit pe forum!

Mai bine intreaba daca s-au facut .. cu Romania nu daca are cineva. Nu vei gasi man .. din pacate nu s-au facut pentru umila noastra romanie.

Eu posed numai germania ....
  • carpianu

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Corsa 2003 1700
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2007

  • Mesaj Privat
pentru inceput ar fi bun si asta.cum mi l-ai putea da?
  • dan_spz

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2008

  • Mesaj Privat
AM UN CD PENTRU SUEDIA SI DANEMARCA, GERMANIA , FRANTA, ITALIA,, SPANIA, PORTUGALIA, BENELUX, IRLANDA , ANGLIA.IL OFER MOACA . ADRESA DE CONTACT dan_spz@yahoo.com. e pentru sistem navigatie ncdc 2015. caut unul pentru romania. are cineva?
Skip ads

  • Iulyano11

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2010

  • Mesaj Privat
miam cumparat recent un opel corsa din 2004. am navigatie la el dar am nevoie de un cd cu softul. ma poate ajuta cineva? pot sa pun jenti de 15 la corsa, si daca da niste sfaturi de unde as putea sa achizitionez niste jenti mai calumea? am observat ca radio cd-ul pe care il are incorporat masina, numi citeste decat trackuri... as putea sa pun in locul lui un radio cd cu mp3? dar probabil no sami mai mearga navigatia... astept sfaturile voastre!
  • zellot

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Corsa 2007 1.3 CDTI 75 CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Iulyano11 a scris:miam cumparat recent un opel corsa din 2004. am navigatie la el dar am nevoie de un cd cu softul. ma poate ajuta cineva? pot sa pun jenti de 15 la corsa, si daca da niste sfaturi de unde as putea sa achizitionez niste jenti mai calumea? am observat ca radio cd-ul pe care il are incorporat masina, numi citeste decat trackuri... as putea sa pun in locul lui un radio cd cu mp3? dar probabil no sami mai mearga navigatia... astept sfaturile voastre!

de navigatie nu stiu ce sa iti zic , dar de jante da , poti pune jante de 15 " pe corsa , cred ca ai in 4 prezoane sau 5 ? si eu am tot Track pe masina nu MP3 , nu are rost sal schimbi , eu am cumparat un mini radio si un memory stiyk , il alimentezi la brichieta si merge brici , nu e nevoie sa schimbi casetofonul
  • Iulyano11

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2010

  • Mesaj Privat
de navigatie nu stiu ce sa iti zic , dar de jante da , poti pune jante de 15 " pe corsa , cred ca ai in 4 prezoane sau 5 ? si eu am tot Track pe masina nu MP3 , nu are rost sal schimbi , eu am cumparat un mini radio si un memory stiyk , il alimentezi la brichieta si merge brici , nu e nevoie sa schimbi casetofonul[/quote]

ma intereseaza f mult cum pot rezolva problema cu navigatia... jantele au 4 prezoane... si cum pun mai exact un memory stick la masina ca sami poata lua melodiile de pe el?
  • zellot

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Corsa 2007 1.3 CDTI 75 CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Iulyano11 a scris:de navigatie nu stiu ce sa iti zic , dar de jante da , poti pune jante de 15 " pe corsa , cred ca ai in 4 prezoane sau 5 ? si eu am tot Track pe masina nu MP3 , nu are rost sal schimbi , eu am cumparat un mini radio si un memory stiyk , il alimentezi la brichieta si merge brici , nu e nevoie sa schimbi casetofonul


ma intereseaza f mult cum pot rezolva problema cu navigatia... jantele au 4 prezoane... si cum pun mai exact un memory stick la masina ca sami poata lua melodiile de pe el?[/quote]
iti cumperi acest radio de masina , care se alimenteaza la brichieta , si el are suport de stick sau de card MMC/ SD , pui muzica pe card sau stick si gata eu am dat pe radio 20 ron si 30 ron pe stick de 4GB si am rez problema MP3 Razz Razz
Skip ads

  • departe

  • Mesaje scrise: 793
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2007

  • Mesaj Privat
eu personal nu recomand sa pui jante mai mari de 14...prietenii stiu de ce...mp3 da..dar ,daca ai comenzi pe volan le vei pierde...
  • zellot

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Corsa 2007 1.3 CDTI 75 CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2010

  • Mesaj Privat
departe a scris:eu personal nu recomand sa pui jante mai mari de 14...prietenii stiu de ce...mp3 da..dar ,daca ai comenzi pe volan le vei pierde...

omul vrea de aliaj , nu cred sa fi vazut jante de aliaj pe 14 , Smile
  • departe

  • Mesaje scrise: 793
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Mda..uneori stau si ma intreb..de ce incerc sa mai ajut pe careva..cand vine cate unu "destept" si spune o prostie..jantele de aliaj sunt pe 13,14 pana pe ..22..sau cat or mai fi...dar ma rog..fiecare cu..cunostiintele lui..
  • zellot

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Corsa 2007 1.3 CDTI 75 CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2010

  • Mesaj Privat
departe a scris:Mda..uneori stau si ma intreb..de ce incerc sa mai ajut pe careva..cand vine cate unu "destept" si spune o prostie..jantele de aliaj sunt pe 13,14 pana pe ..22..sau cat or mai fi...dar ma rog..fiecare cu..cunostiintele lui..

poate asa e cum zici u , dar sa sti ca , janata aliaj cu cat e mai mare e mai misto , acum nu dau jantele de tabla pe 14 , sa pun de aliaj tot pe 14 , Razz Razz
Skip ads

  • departe

  • Mesaje scrise: 793
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2007

  • Mesaj Privat
mda...cu cat e mai mare cu atat se duc mai repede bucsele..servo..si restu..uite ce propun eu..ce ar fi sa citesti si alte topicuri de pe site..si sa vii cu argumente pro jante mai mari..chiar de 18...
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Titlul era navigatie!
Tot ce este off topic va fi sters, exista discutie despre jante, iar facem bors?
  • smash046

  • Mesaje scrise: 103
  • Locatie: Mures
  • Masina: Corsa 2001 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2009

  • Mesaj Privat
departe a scris:daca ai comenzi pe volan le vei pierde...
Comenziile de la volan le rezolvi cu un adaptor volan corsa to ...pioneer,sony,etc....
  • negociator

  • Mesaje scrise: 310
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2006 Z12 XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Scriu si eu aici, ca sa nu mai deschid alt subiect cu tema asemanatoare. Eu am Opel Corsa C, fabricatie 2006. Nu a avut nici comenzi pe volan, nici sistem audio din fabrica, a avut doar boxele. I-am pus eu atunci un CD cu MP3 Sony, cu masca detasabila. Acum as vrea ceva mai bun. M-ar tenta un sistem care sa aiba navigatie incorporata si sa NU aiba masca detasabila, ca o tot ratacesc prin casa Smile Ce sistem imi recomandati ?
  • paulsmart

  • Mesaje scrise: 76
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Corsa 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2008

  • Mesaj Privat
google e mare.sistemul ruleaza hartile navteq.gasesti pe torente straine.
  • Iulyano11

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2010

  • Mesaj Privat
am si eu un opel corsa C si am nevoie de un cd cu softu de navigatie pt navigatie. am la masina siemens ncdc 2015. ma poate ajuta cineva cumva? Crying or Very sad Rolling Eyes
  • Stefan_BC

  • Mesaje scrise: 2,658
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Zafira 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2009

  • Mesaj Privat
foloseste functia CAUTA


Ultima modificare facuta de Stefan_BC la Mar 13 Apr, 2010 8:36 pm, modificat de 3 ori in total
  • Iulyano11

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Stefan_BC a scris:foloseste functia Cauta



spunemi te rog frumos cum fac mai exact sa folosesc functia asta? dabia am luat masina si nu ma prea pricep... eu cand dau pe navi imi zice sa introduc un cd cu softu de navigatie...
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Corsa

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR