Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • r3chinu

  • Mesaje scrise: 181
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2011

  • Mesaj Privat
narcky_cypycu a scris:Faruri DEPO?
Nu stiu daca te ajuta cu ceva dar presupun ca-s led-uri de 3mm super luminoase( unele vin cu flat head altele rotunjite).
Daca ti s-au ars cateva nu cred ca ar fi problema sa le schimbi. (am schimbat la un model noname de faruri, destul de usor)

da depo...nu stiu cum sa le schimb si la cine am intrebat o ardea aiurea nu stia sa le schimbe....decat sa mi le strice...mam documentat pe net si am vazut ce miar trebui mie www.leduriauto.com/ledur...10-smd-albe-00w4/
Skip ads

  • genutzu

  • Mesaje scrise: 165
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2010

  • Mesaj Privat
salut!

am pus si eu smd pe pozitie(diferenta cu bec blue vision - philips in dreapta) , la numar si semnalizare pe care le-am pus azi pe fata.
am facut comanda pentru SMD-uri semnalizare lateral albe (cu flixul de lumina pe "fata" - ca cel de la numar) si pe spate rosii (sunt putin mai puternice ca cele galbene). de la becleduri.ro



  • genutzu

  • Mesaje scrise: 165
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2010

  • Mesaj Privat
am pus smd-ul si pe dreapta. cum vi se pare? Smile


  • gabytzuxxl

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Ce ti se pare asa de neobisnuit/iesit din comun la ledurile alea de vrei parerea noastra ?
Iar in legatura cu leduri la semnalizare...o sa ai parte de o surpriza neplacuta, te las pe tine sa descoperi.
Skip ads

  • genutzu

  • Mesaje scrise: 165
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2010

  • Mesaj Privat
gabytzuxxl a scris:Ce ti se pare asa de neobisnuit/iesit din comun la ledurile alea de vrei parerea noastra ?
Iar in legatura cu leduri la semnalizare...o sa ai parte de o surpriza neplacuta, te las pe tine sa descoperi.


De obicei raspunzi cu intrebare? Daca nu iti place spune, nu trebuie explicatii! Idea Oricum merci pentru "parerea" ta. Wink
  • gabytzuxxl

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Pai nu vad ce e asa de "tare"...daca ma duc pe strada din 10 masini, 9 au leduri. Zici ca ai facut cine stie ce.... Mai ramane sa speli masina si sa ne intrebi daca ne place.
  • genutzu

  • Mesaje scrise: 165
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2010

  • Mesaj Privat
gabytzuxxl a scris:Pai nu vad ce e asa de "tare"...daca ma duc pe strada din 10 masini, 9 au leduri. Zici ca cine stie ce ai facut. Mai ramane sa speli masina si sa ne intrebi daca ne place.


De ce nu?! Laughing Poate ma intereseaza parerea oamenilor. Cool Asa ca spune doar "nu" daca nu iti place ceva, ca sa nu mai zic ca nu te pune nimeni sa pierzi timpul pe aici. Twisted Evil
  • Ingerulbyopel

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2011

  • Mesaj Privat
Am gasit eu si se numesc T18-12LED la http://www.xenonline.ro/t25...96-t18-12led.html mult succes
  • glontz

  • Mesaje scrise: 126
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Salut. Pentru stop pe frânã a incercat cineva sa monteze bec led sau cree culoarea emisã rosu la astra g?
Cu respect,
Glonț
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR