Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • 02tes

  • Mesaje scrise: 594
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2008

  • Mesaj Privat
1 Mai il petrec la Felix.
anul trecut ( fiind si prima data la Felix) am plecat spre Felix din Bucuresti prin Valea Oltului- Sibiu -Deva si am facut dreapta la iesire spre Oradea. probleme am avut intre Deva si Oradea unde tot trasseul era plin de gropi...
la intoarcere am luat-o prin Cluj-Sebes si retur prin Sibiu-Valea Oltului.. aici carosabilul este foarte bun .
in acest an plec din nou. ambele trasee sunt foarte frumoase si pitoresti . as relua acelasi traseu , dar :
intre Deva si Oradea s-a facut ceva cu carosabilul ? mai sunt gropi?
ce pareri aveti ? alte trasee mai exista? mai scurt ?mai lung?

multumesc
Skip ads

  • 02tes

  • Mesaje scrise: 594
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2008

  • Mesaj Privat
sa inteleg ca toata lumea ocoleste Baile Felix.......
  • iuliu

  • Mesaje scrise: 95
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Din pacate intre Deva si Oradea traseul este plin de gropi, mult mai multe decat anul trecut.
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
eu in noiembrie am venit de la felix prin Brad - deva apoi traseul mentionat de tine si a fost bine, am facut putin peste 7 ore fara sa ma grabesc...e cel mai rapid si cel mai drept...si inca era bun in toamna
daca vrei si mai fara gropi, de la sebes ia-o prin alba-cluj-oradea...dar e mai lung....
Skip ads

  • 02tes

  • Mesaje scrise: 594
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2008

  • Mesaj Privat
multumesc pentru mesaje.
cred ca o sa merg pe traseul : bucuresti-sibiu-sebes-cluj-oradea.
  • adidi

  • Mesaje scrise: 123
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Oct 2007

  • Mesaj Privat
sau ai putea merge si pe bucuresti-brasov-sighisoara-targu mures-cluj. drum foarte bun si frumos
  • 02tes

  • Mesaje scrise: 594
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2008

  • Mesaj Privat
adidi: super traseu , dar... cam lung . poate la intoarcere. avind in vedere ca plec la prinz nu pot alege un traseu lung. oricum multumesc pentru sfat
  • pojandragos

  • Mesaje scrise: 110
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Portiunea aia de la Brasov la Targu Mures este foarte frumoasa, si nu foarte aglomerata. Eu merg des pe portiunea asta, cand vin/merg la parinti in Ardeal. Dar este adevarat ca eu plec dimineata din Aiud, merg pe la TG Mures, Sighisoara, Brasov Ploiesti Constanta si este aglomerat pe portiunea Brasov Ploiesti (Valea Prahovei) dar poti sa mergi si pe Cheia. Este adevarat ca nu ma grabesc prea tare.
  • hot
  • ***
  • 835 mesaje
  • din 29 Jul 2007
  • Vectra 2007 Z-1.9-DT
  • Botosani
  • hot

  • Mesaje scrise: 835
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Vectra 2007 Z-1.9-DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2007

  • Mesaj Privat
02tes ai fost la felix de 1 mai?Vreau si eu sa merg cu rulota si as vrea sa stiu ce conditii sunt,ai stat la felix sau in Baile 1Mai?ce preturi au acuma,ai vazut in ce stare sunt campingurile,ce preturi au la strand(intrarea)...
  • 02tes

  • Mesaje scrise: 594
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2008

  • Mesaj Privat
pojandragos:
multumesc de traseu .am plecat pe pitesti-sibiu-deva-oradea. am venit pe cluj-sibiu-pitesti-bucuresti.
cred ca pe cluj este cel mai bun traseu pentru bucuresteni.si cel mai frumos este pe la tg. mures.
hot:
am stat in baile felix la hotel TERMAL si a avut si piscina proprie. nu prea am umblat in statiune ... 2 zile am fost in ungaria . o zi la un zoo super in orasul nyiregyhaza. la apoximativ 140 km de oradea. SUPEEEER. frumos tare . nu am crezut vre-o data sa vad unele speci de animale pe viu . am fost mai impresionat eu decit cel mic... Smile cine are ocazia , nu va regreta daca merge acolo. o zi am fost la cumparaturi in ungaria.. in statiune am iesit foarte putin deoarece aveam de toate la hotel si eram si obositi dupa drumuri... Wink
cred ca daca ai trimite un pm unuia din oradea ar trebui sa stie ce si cum...baile felix sunt la 8 km de oradea.
imi pare rau , dar atit iti pot spune despre acest subiect
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR