Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A
  • andreimetal

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Salutare.Vreau sa-mi iau o tigra model 94-2000.Sunt interesat de locurile din spate,nu prea o sa urce multa lume in masina,in cea mai mare parte a timpului o sa fiu eu singur sau eu cu mama/prietena mea.Din poze am vazut ca locurile din spate au doar burete,si intre ele e un material.Intrebarea e,e materialu ala din plastic si peste plasticu ala sunt puse "scaunele" sau e bancheta normala peste care sunt au fost aplicati buretii sau ce or fi ei pana la urma Smile).Adica,ar fi prea de tot daca ar fi un plastic vai de mama lui intre scaune Smile) in cazu asta chiar sunt de forma.Mersi ptr informatii.Numai bine !
Skip ads

  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Din cate stiu eu exista bancheta in toata regula,sper sa nu ma insel.
  • Orsmus

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Tigra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Nu este nimic din plastic, podeaua masinii este ridicata in spate in forma unei banchete, si sunt 2 locuri. Un loc consta intr-un burete oval pentru partea de jos si unul pentru spate, intre ele este si pe lateral este mocheta. Locrile sunt destul de ok atata timp cat cine sta pe ele nu este prea inalt, adica oricine peste 1.65 -1.70 nu o sa stea prea bine la drumuri lungi Smile
  • kveschi

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Tigra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2009

  • Mesaj Privat
la 1.65 nai nici o treaba...e perfect...dar peste e jale
Skip ads

  • Eduard_tigra

  • Mesaje scrise: 155
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Tigra 1998 x16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mar 2010

  • Mesaj Privat
da cu inaltimea e problema /nu trebuie sa depasesti 1,70 ca le rupi gatul ,da fie vb e o masina coupe /eu sunt foarte multumit de a mea cat si cei pe care i-am bagat in spate eu zic ca merita sa incerci o tigra din toate punctele de vedere .Bafta
  • kveschi

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Tigra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2009

  • Mesaj Privat
andreimetal a scris:Salutare.Vreau sa-mi iau o tigra model 94-2000.Sunt interesat de locurile din spate,nu prea o sa urce multa lume in masina,in cea mai mare parte a timpului o sa fiu eu singur sau eu cu mama/prietena mea.Din poze am vazut ca locurile din spate au doar burete,si intre ele e un material.Intrebarea e,e materialu ala din plastic si peste plasticu ala sunt puse "scaunele" sau e bancheta normala peste care sunt au fost aplicati buretii sau ce or fi ei pana la urma Smile).Adica,ar fi prea de tot daca ar fi un plastic vai de mama lui intre scaune Smile) in cazu asta chiar sunt de forma.Mersi ptr informatii.Numai bine !



Sa te uiti inainte sa cumperi masina la preturile pt elemente de caroserie Wink...sfatu meu sincer
  • Tazz

  • Mesaje scrise: 265
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Tigra 1995 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2008

  • Mesaj Privat
la care preturi pt elementele de caroserie? la alea de la renault si dacia?
nu mai speriati lumea cu texte din astea, e plin de tigra la dezmembrari....nu mai e ca inainte cand am colindat jumate de tara pt o punte....
  • kveschi

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Tigra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2009

  • Mesaj Privat
vb de preturi noi Wink.....la dezmembrari e 1mil aripa Wink......noua e 4...
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR