Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • sorindoc_87

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Apr 2010

  • Mesaj Privat
ok , maine este ziua cea mare
Skip ads

  • sorindoc_87

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Apr 2010

  • Mesaj Privat
ei bine nu am luat-o pe aceea pe care v-am spus cu 1.8 110 kw , era foarte suspicios faptul ca avea doar 53000 km si multe alte nereguli ... dar in final am luat un 1.8 90 kw de care sunt fascinat de felul cum merge,,, super masina
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Bine procedat!
  • sorindoc_87

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Apr 2010

  • Mesaj Privat
merci pt sfaturi
Skip ads

  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Rolul forumului este tocmai acela de a pune la un loc franturile de experienta ale fiecaruia. Ar fi fost frumos si util sa ne impartasesti experienta cu acel motor fantastic si cu celelalte probleme de care pe care le-ai gasit, pentru ca ceilalti colegi sa mai invete cate ceva. Dar cand esti cu sacii in caruta uiti cat de disperat ai fost la inceput.
  • sorindoc_87

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Apr 2010

  • Mesaj Privat
ok. , deci motorul acela 1.8 cm 110 kw , la vectra c model GTS conform mai multor magazine de piese auto nu exista , asa ca va recomand sa va uitati bine la ce cumpatrati si sa va documentati inainte de toate ( in special la masinile aduse din afara ) , eu am apelat la cei de la opel sa-mi verifice seria de la caroseria masini , fara succes , au spus ca" nu au cum sa-mi furnizeze astfel de informatii ( daca este furata , daca km sunt reali ? accidente? etc ) , dupa care am verificat la politi sectia FURTURI AUTO daca este furata , ei sunt singuri care poate sa-ti confirme daca este sau nu furata ( si cam atat) , dupa ce am pus in balant tot ce am aflat despre aceea masina am ajuns la concluzia ca este cam dubioasa si am renuntat la ea , si am cumparat una inscrisa deja care a intrat in tara in 2008 , 1.8cm 90 kw , iar dupa prima vizita in service facuta azi , a trebuit sa-i schim uleiul , filtrele si mi-a aparut pe computrul de bord un radiator , care m-a facut sa tresar , luat la purificat de catre mecanic am avut o garnitura slabita pe unde imi curgea antigel dar s-a remediat foarte usor acea mica problema , in rest a spus ca am facut o alegere buna
motorul toarce foarte frumos si se duce al naibi de bine , sunt incantat de ea pana la maximum. acum o sa incerc sa va pun si ceva poze
  • sorindoc_87

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Apr 2010

  • Mesaj Privat
am pus cateva poze cu ea in galeria de pe site : sorindoc_87 asta's eu si masina mea
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR