Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Tataee

  • Mesaje scrise: 303
  • Locatie: Mangalia
  • Masina: Karl 2016 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Cine credeti ca o sa castige campionatul national de fotbal (Divizia A)?
Asa ca sa mai aveti ce rontaii si voi microbistii Laughing
Skip ads

  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Eu cred ca soarta campionatului se va decide in meciu dintre Steaua si Sportul Studentesc,Steaua ar merita sa piarda. Faza de la Bistrita cand Gigi Becali alerga cu banii in mana mi-a facut greata.
  • octav_bz

  • Mesaje scrise: 1,048
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2009 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Steaua merita sa castige campionatul!A ajuns in semifinalele cupei UEFA,este echipa care poate face fata si in Champions League.Asta daca vrem performanta si binele fotbalului romanesc.Daca castiga Sportul Siman vinde toata echipa pana incepe noua editie si ne facem de ras in Europa!La Rapid am inteles ca Mircea Lucescu a platit salariile fotbalistilor,nici ci Gigi Becali nu ma mandresc dar de Copos mi-e greata!!Asa ca sper din tot sufletul ca Steaua sa castige un nou titlu!!Forzzza Steauaaa!
  • emporio_24

  • Mesaje scrise: 222
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2005

  • Mesaj Privat
Forza Steaua , sunt stelist si imi sustin echipa indiferent de ce "boacane" mai face Jiji Becali
Skip ads

  • pif

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie: Gaesti/Dambovita
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Campionatul dupã parerea mea se va juca pana in ultima etapa. Campionatul cred ca o sa-l ia steaua sau rapid. Sportul chiar daca joaca bine cred ca va fi furata pentru ca dupa cum se zice nu are fata de jucat in champions league. Dar totodata poate sa-l ia si dinamo daca bate tot iar celelalte echipe ar gafa în 2 meciuri.
  • ktapet

  • Mesaje scrise: 485
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Zafira 2007 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2005

  • Mesaj Privat
dupa cum joaca in ultimele meciuri, steaua nu are nici ea fata de liga campionilor, asa ca mai bine sa castige sportul.
  • felix12xwk

  • Mesaje scrise: 46
  • Locatie: Slatina
  • Masina: Astra 2002 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Cred ca Steaua va castiga si cred ca ar merita doar din pct de vedere al parcursului in UEFA. Un suporter pe viata al Stiintei.
  • 16V

  • Mesaje scrise: 151
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Oricine ar castiga, mi-e egal. M-am saturat de ciobaneala lui jiji si de idiotul de meme. M-am saturat de parsivismul lui copos. De cei de la Dinamo nici nu mai are rost sa zic ceva. Mi-e sila. Daca as sti ca Siman isi pastreaza aceeasi echipa si la anul, as dori sincer sa ia Sportul campionatul. Din pacate echipele cu verticalitate nu au nici o sansa la cireasa de pe tort, vezi Poli Timisoara sau Clujul. Si nu spun asta pentru ca sunt din vestul tarii, o poate spune oricine. Daca isi fac baietii jocurile cum trebuie, nici Sportul nu are nici o sansa. Pacat pentru ei. Atata timp cat se recunoaste la TV pe fata ca s-au facut "reciprocitati" si cand ii vezi cum alearga cu banii unul dupa altul, cica stimulare Wink si nu se ia nici o masura, suntem sortiti pieirii din fotbalul bun.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Chestionar

Cine credeti ca o sa castige campionatul de fotbal intern?
Sportul Studentesc 20%
Rapid 20%
Dinamo 0%
Steaua 55%
Alta ( Ciury Bury SRL.. etc.) 5%
20 voturi

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR