Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • sorindoc_87

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Apr 2010

  • Mesaj Privat
inainte am avut vectra b 1.6 cm 55 kw , am fost foarte multumit de aceasta masina dar cam puturoasa , asa ca m-a hotarat sa o vand si dupa ce m-am documentat mai bine am pus ochii pe un GTS , acum am un GTS de care sunt super incantat si multumit , iar motorul de 1.8 cm 90 kw imi vine ca o manusa , azi am fost cu ea la mecanicul meu ( care este destul de exigent cand vine vorba de masini si o spus ca masina este o.k ) , i-am schimbat uleiul , filtrele (298 ron) iar distributia ( 500 ron) fusese schimbata de vechiul proprietar si ia mai schimbat o garnitura de la radiator , in rest nu am mai avut nimic de schimbat , acum trebuie sa ma invat sa nu mai apas acceleratia ca la celalta masina (vectra b ) , se duce tare repede peste 100 si sunt multe camere si radare peste tot , merge dumnezeeste masina , merita toti bani.
Skip ads

  • andrei FRJ

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2010

  • Mesaj Privat
salut.intradevar e diferenta mare nu neaparat la motorizare dar ca si masina.ce consum ai la ea?
  • Edwin

  • Mesaje scrise: 6,068
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Zafira 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2008

  • Mesaj Privat
@sorindoc_87, felicitãri pentru achiziþie, sã te bucuri de maºinã. Insã nu era mai frumos sã deschizi un topic la sectiunea " ai un opel, sã-l vedem " ºi sã ne prezinþi noua ta masinã, decât sã scrii acest mesaj fãrã nici un sens? Te rog frumos, fã o prezentare frumoasã, cu descriere, poze etc, la sectiunea mentionatã de mine ºi discuþia sã continue acolo. Numai bine.
  • sorindoc_87

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Apr 2010

  • Mesaj Privat
am pus poza la opel vectra
Skip ads

  • sorindoc_87

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Apr 2010

  • Mesaj Privat
aici nu am reusi inca , nu prea am avut timp sa vad cu trebuie sa porcedez sa pun poza aici , la avatar nu am putu sa o fac de 6 k
mi se pare o dimensiune foarte mica
acum ma duc sa o spal si sa-i fac mai multe poze pe care sper sa reusesc sa le pun pe site
  • DRAGOS77

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1998 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Da ai dreptate,dar sa mergi cu o vectra b cu motor x20xev si dupa sa-ne spui senzatie...............
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Are vreun sens topicul asta postat aici? Shocked Iti inteleg bucuria dar ne-ai ametit de tot. Laughing
  • CapellaCt

  • Mesaje scrise: 1,624
  • Locatie: Deutschland
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
@sorindoc_87 deschide-ti un topic de prezentare unde ti-a recomandat colegul @Edwin,o poti face AICI .
Pozele pentru avatar le poti face cu Photoshop,dar in marimea care o ai acum le poti adauga la GARAJUL TAU.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR