Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • AnakynBlade

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Cum spune si titlul yo tot vad de ceva vreme Maserati Granturismo Shocked care se plimba pe mn prin cartier seara de seara ... pur si simplu nu prea ai ce sa mai comentezi la asta dar doar aja de curiozitate are careva idee cat face una la sh ca una noua costa mai mult ca, casa mea aja ca ma lipsesc si de vise Smile))))))
  • djvenom

  • Mesaje scrise: 64
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1993
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Yo tot vad ca tu nu ai citit REGULAMENTULLLL!!!!!

Incearca sa citesti si tu regulamentul ala apoi sa postezi mesaje unul dupa alul si sa deschizi topicuri.
Incearca sa folosesti un limbaj mai pe ''romaneste'' nu limbajul dupa mess(daca citeai reg, gaseai acolo)
yo tot vad ca tu vrei sa aduni cat mai multe mesaje si nu stii cum.
Deci, in concluzie: -tu sa vezi sa citesti regulamentul, ca nu ia mult timp, si eu am fost incepator, si eu eram la fel, nu citisem regulamentul, dar apoi cand au inceput sa sara colegii l-am citit si a fost bine.
Sa nu te superi si sa incepi sa dai cu pietre ca asta e adevarul Very Happy

Tehtrailes!
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
O avea de vandut vreo masina-doua si nu poate..
  • djvenom

  • Mesaje scrise: 64
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1993
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mar 2010

  • Mesaj Privat
cred...
eu nu inteleg frate, uite si eu sunt la fel am mesaje putine, si chiar nu imi doresca sa fac mesaje multe pentru ca nu vreau sa ma implic in tot felul de rahaturi ca el...unde stiu, ma bag, unde nu, tac frate din gura decat sa ma fac de ras, ma dau inginer electronist si eu sunt somer sau mai stiu eu...altceva... Cred ca la cat se pricepe e un fel de sabau18, fara sauparare, baiatul are 16 ani nu ai ce sa ii ceri, el stie doar din citite dupa net sau carti sau altceva dar nu practic, el a deschis destul de multe topicuri sabau asta... deci fara suparare...daca am incepe toti sa trimitem mesaje aiurea asa s-ar face aici un chat...
nu am nimic cu tine, si nu urmaresc nimic dar...sa va uitati la problemele colegilor(nu toate) ca nu se baga mai nimeni, pa cand la un topic dinasta fara rost toti sar...
Am dreptate?
hai... tehtrailes, si nu ''te supara frate Very Happy''
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR