Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • andreisafta

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2000 z22se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2009

  • Mesaj Privat
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=67522
care este problema?
rog si argumentare!
Skip ads

  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
pret e, contact e, opel e, restul ma depaseste Laughing
  • kapp

  • Mesaje scrise: 361
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Ai pus anuntul in numele altcuiva?!
  • djtaotao

  • Mesaje scrise: 1,677
  • Locatie: Sibiu
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Sanchi... titlu cu majuscule. Regulamentul interzice asta.
Skip ads

  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Are 2 toapice Laughing
Cred ca asta e motivul.
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
8. Anunturile postate "pentru un prieten" (cu sau fara cont ClubOpel.com) nu sunt permise.

Se vinde pt ca omul are nevoie de bani datorita unei probleme aparute si m-a rugat pe mine sa o pun pe forum

Deci nu ai fost inspirat cu "m-a rugat pe mine". Regula este relativ noua si a fost introdusa la cererile membrilor, nu pot spune aici de ce.
  • andreisafta

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2000 z22se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2009

  • Mesaj Privat
eu zic sa dam drumul din nou anuntului si sa alegem cu mai multa grija moderatorii!
parerea mea exces de zel!
regula trebuie eliminata!
dupa parerea mea nu face decat sa limiteze accesul impatimitilor opel, chiar daca o fac prin intermediul altora!
singurul care a votat cu nu , pana acum, este tot un moderator!
regulile cine le stabileste?
sau mai bine zis pentru cine?
ne cunoastem sau nu interesele?
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
6. Moderatorii sunt alesi de catre administratori, iar decizia acestora nu este discutabila.

Eu nu am votat, am dat doar o explicatie, oricum am treaba mai importanta pe forum comparativ cu anuntul tau pentru tabla vecinului.
Regulile au fost schimbate in timp la solicitarile membrilor, le gasesti la sugestii
Skip ads

  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
eu am votat NU si nu-s moderator ...
faza cu "impatimit opel" din punctul meu de vedere, nu tine ...
regula s-a introdus (din ce-am inteles eu) din cauza celor ce-si faceau cont doar ca sa-si vanda masina sau "rugau un amic" sa le posteze anuntul ... poate din comoditate, poate alte motive ascunse ...
regulamentul il stabileste administratorul si implicit proprietarul forumului, la propunerea moderatorilor sau userilor ... nu-ti convine ce scrie acolo, esti liber sa cauti alt forum sau sa nu-l respecti si sa suporti consecintele ...
bafta.
  • kapp

  • Mesaje scrise: 361
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Chestia cu facut cont doar pentru a vinde o masina o inteleg e corect... multi samsari...
Dar sa pui un anunt pentru altcineva nu e asa o crima... Sa zicem ca am un vecin de 60 ani si ma roaga sa ii postez masina ca el nu are nici o tangenta cu netul?! Si daca masina postata pentru vecin este sa zicem un pont care poate chiar tu ai fi interesat., mai ales ca postezi o masina OPEL.
Sincer nu mi se pare corect nici doar masini Opel, pe nici un forum nu am mai intalnit regula asta, si am mai spus sa luam Ex. @iulianpopescu-- chiar daca Iulian este un impatimit Opel in ograda lui este si un Renault...Pentru ca stiu omul chiar ma interesa masina lui-- bun eu sunt din Iasi, sa zicem ca aflam usor de masina lui, dar alti membri clubopel au aflat de pe site nu?
Si sincer nu are sens sa fim artagosi cu membrii de forum... Daca tot aveti atata energie si toti sunteti pusi pe cearta iesiti in strada, dati guvernul jos...
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Si eu sunt de acord cu interzicerea anunturilor pentru cunoscuti,prieteni etc.S-a vazut de multe ori ce confuzii se pot crea cand se face asta.Nu mai dau exemple.Cât despre alegerea moderatorilor trebuie sa respectam regula.Una din calitatile unui moderator cred ca este increderea pe care o au ceilalti in el,respectul fata de cuvantul lor.Si eu am vazut ca au fost alesi moderatori noi, dar cand vad ca au luat o decizie sunt convins ca a fost cea corecta consider ca au fost alesi foarte bine.
  • adilos

  • Mesaje scrise: 663
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 A16LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2007

  • Mesaj Privat
eu unul sunt de parere ca daca este de vanzare un opel sa nu fie nici o problema in postarea anuntului,cat despre propietar foarte simplu,nu trec ca nu este masina mea si am rezolvat si problema asta,dar stiti voi mai bine.
Skip ads

  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
problema e ca de cele mai multe ori se posteaza anuntul si atat ... "pentru mai multe detalii, sunati acolo, ca nu e masina(piesa) mea." ...
  • kapp

  • Mesaje scrise: 361
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Corect ai dreptate, dar asta e si ideea unui anunt sa se posteze. Cine vrea cu adevarat o masina si informatii suna la numarul respectiv si dupa posibilitati se intalneste sa vada masina...Nu stiu cum esti tu dar eu sunt plictisit cand vad anunturi si intrebari fara rost de la oameni care nu intentioneaza sa cumpere nici o roata din masina respectiva.
Personal propun atata timp cat este vorba de o masina Opel nu conteaza cine o posteaza.
  • denisCT

  • Mesaje scrise: 1,408
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Asta e de obicei scuza samsarilor cand ii ia lumea la ochi ca vand cate o masina pe luna.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Chestionar

este su nu exces de zel?
da 80%
nu 20%
15 voturi

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR