Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • mirceap

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z19dtj
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Am si eu nevoie de un mini proiect de vreo 20 de pagini la management , care sa aiba ca tema fezabilitatea. Ideea este ca trebuie sa fie pe o tema tehnica, eu fiind student la mecatronica(un angrenaj, mecanism, motor, ceva de genul asta). Poate e vreun fost student peaici care mai are salvat un proiect de genul asta. Fac cinste!
Skip ads

  • mirceap

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z19dtj
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Dec 2008

  • Mesaj Privat
up.......nimeni? vineri trebuie sa il predau...Smile
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Ar fi bine sa te apuci de el in cazul asta. Wink
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
elegance a scris:Ar fi bine sa te apuci de el in cazul asta. Wink

Laughing Laughing Scuze dar nu m-am putut abtine.
Skip ads

  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Eu le cer la niste elevi referatele scrise de mana. Asa, cel putin le citesc Very Happy

@mirceap, pune mana si cauta informatii pe net despre ce te intereseaza si apoi faci un "colaj". Asa e si normal. Mura-n gura e mai greu sa gasesti.
  • mirceap

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z19dtj
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Dec 2008

  • Mesaj Privat
nu e vorba de colaj, e vorba de calcule, fiind un studiu de fezabilitate. Ideea e ca eu studiez roboti industriali, un proiect pentru materiile de baza nefiind o problema, insa un proiect cu calcule la management pentru mine e o mare problema. Sunt o gramada pe net, insa nimic care sa fie in tema cu facultatea mea. DB77AAA, probabil esti profesor la liceu sau scoala generala, ca pe la facultati nu se mai fac proiecte scrise de mana de mai bine de un deceniu(cel putin la politehnica).
  • cristiavr

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Pitesti
  • Masina: Astra 2005 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Mirceap, un INGINER trebuie sa stie sa intocmeasca un proiect de fezabilitate. Pt ca e o treaba inginereasca si pt ca presupune studiul unui caz concret. Solutila unica este calculul cu finalitate. Sunt sigur ca ai sa fi foarte mandru daca vei face acest proiect singur. Te vei simti mult mai aproape de profesiune pe care ti-ai ales-o. Mult succes!
  • mirceap

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z19dtj
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Problema este ca nu am nici timp, nici materialele necesare acestui studiu. Nu are nici o treaba cu mandria, mai ales ca e destul de hilara situatia descrisa de tine. In primul rand, studiez roboti industriali. Adica mecanica fina, automatica si electronica. Ce legatura are managementul cu astea? Daca era un proiect despre un robot poate eram mandru de acel proiect, insa in cazul asta nici vorba de asa ceva. Oricum am gasit un stiudiu de fezabilitate despre diode pe net, insa nu are nimic "text", doar calcule. Oricum e un inceput Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR