Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • kapp

  • Mesaje scrise: 361
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Astazi a fost un preten de al meu la spalatoria Blue Sky din Metalurgiei sa isi spele masina. In timpul manevrelor in spalatori a patit ce se poate vedea in poze...+pagube fisurat conducta frana si un cablu electric...
Patronul sec a zis ca nu e vina lui si nu il intereseaza... Iti este si "greata" in romania de acesti oameni...Ii platesti pentru un serviciu... si?...
Pentru cei din Iasi ar fi bine sa evitati spalatoria.

P


Ultima modificare facuta de kapp la Dum 23 Mai, 2010 10:42 pm
  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
patronul e fiul unei cucoane care e implicata intr-un scandal destul de nasol legat de vanzarea tepro si altele Smile
il stiu de multa vreme de tip ... e samsar de la varsta frageda ... si mai nou e posesorul unui ferrari (cred ca singurul din iasi) ...
sa vezi numai ce impresii au angajatii lui despre el ...

PS: spalatoria se numeste Blue Sky si e chiar inainte de podul spre Metalurgie Smile
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Acu intelegeti de ce se merita sa o speli la garla sau de ce mi-am cumparat un mic utilaj de spalat cu presiune?

LE: M-am dus la o spalatorie, si voiam decat jet, care costa 5 lei. Asta am si cerut. De mine s-a ocupat chiar seful spalatoriei. Ia dat putin jet, apoi spuma, apoi iar jet. A venit sa-mi zica apoi ca ma costa 10 lei din cauza ca mi-a dat cu spuma. I-am intins tot 5 lei si am facut pe mutul.
Am plecta, oricum nu mai calc pe acolo. Nu este un caz singular. Mi se pare normal ca daca eu platesc 25 lei pt interior exterior si tu nu faci treaba buna, sa te mai pun sa dai odata. Pana acum nu am avut altfel de incidente, insa probabilitatea e mica deoarece nu frecventez spalatoriile. Culmea, am gasit o spalatorie cu 10 lei interior exterior si sunt foarte multumit.

Incearca sa-i ameninti cu OPC, desi ma indoiesc sa se sperie...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR