Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A
  • Leelee

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Tigra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Buna
Daca ma poate ajuta cineva, mi-am luat o Tigra astazi din ''96, motor 1.4, benzina, si oglinzile nu le pot misca sa le potrivesc. Nici aia din stanga, nici cea din dreapta. Am incercat de la butonul ala de pe interiorul usii dar nu se misca in nici un fel. Exista alta posibilitate sa le misc? Nu pot vedea bine in ele.
  • amr84

  • Mesaje scrise: 404
  • Locatie: Arges
  • Masina: Tigra 1997 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Incearca din ele direct (me refer sa incerci sa modifici apasand pe oglinda direct). Verifica sa nu fie cumva fixate cu ceva (lipite). Nici la mine nu merge la una din interior si o regrez apasand pe geam in functie de cum doresc.
  • Leelee

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Tigra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2010

  • Mesaj Privat
amr84 a scris:Incearca din ele direct (me refer sa incerci sa modifici apasand pe oglinda direct). Verifica sa nu fie cumva fixate cu ceva (lipite). Nici la mine nu merge la una din interior si o regrez apasand pe geam in functie de cum doresc.


Mersi pentru raspuns, nu merg, sunt lipite le-am fortat, si cat de cat e ok.
  • amr84

  • Mesaje scrise: 404
  • Locatie: Arges
  • Masina: Tigra 1997 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Am primit asta pe mail si mi s-a parut interesanta ... chiar nu stiam cum este bine sa-ti reglezi oglinzile.

http://rapidshare.com/files/388900304/Reglarea_eficienta_a_retrovizoarelor.pps.html
  • Leelee

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Tigra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2010

  • Mesaj Privat
amr84 a scris:Am primit asta pe mail si mi s-a parut interesanta ... chiar nu stiam cum este bine sa-ti reglezi oglinzile.

http://rapidshare.com/files/388900304/Reglarea_eficienta_a_retrovizoarelor.pps.html


Chiar interesant, stiam ca trebuie sa vezi si partea laterala a masinii tale, Bine de stiut, multumim.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR