Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • allyn05vectra

  • Mesaje scrise: 76
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2003 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Salutare tuturor !As avea nevoie de un sfat ,de curand am vazut chederele de la geamurile laterale pe fata rupte!Am primit o oferta de 200 ron perechea de chedere la geamuri(doar pe fata),ce parere aveti ?mi sincer mi se pare cam mult !La dezmembrari cam ce preturi ar avea ?daca a mai cumparat cineva.....sau la reprezentanta cam ce preturi ar avea ,sa-mi fac o idee.....Mentionez ca masina este :Opel vectra c, 2,2 dti an 2003!Va multumesc pentru un eventual ajutor
Skip ads

  • mariani

  • Mesaje scrise: 769
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Mokka 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Dec 2007

  • Mesaj Privat
sal..
daca ai gasit chederele rupte ...lnseamna ca cineva a lncercat sa le cumpere!
asa ca lncearca sa le cumperi si tu de la altul..GLUMESC..
mergi pe la dezmembrari..
nu are cum sa lti ceara mai mult de 30/40 lei bucata..la cele nichelate ma refer..
toate bune..
  • allyn05vectra

  • Mesaje scrise: 76
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2003 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2009

  • Mesaj Privat
mariani a scris:sal..
daca ai gasit chederele rupte ...lnseamna ca cineva a lncercat sa le cumpere!
asa ca lncearca sa le cumperi si tu de la altul..GLUMESC..
mergi pe la dezmembrari..
nu are cum sa lti ceara mai mult de 30/40 lei bucata..la cele nichelate ma refer..
toate bune..

Multumesc de raspuns mariani,era sa iau teapa cu 100 ron ,chederu ,mai ales ca nu e vorba despre cel nichelat ci de cel de cauciuc,cel care vine ,sa zic asa la "contactul usii cu caroseria" ,cand se inchide usa,sper sa ma fac inteles! Apropo multumesc mult pentru toate sfaturile care mi le-ai dat(am vorbit la telefon acum ceva timp,sunt din tg-jiu,student la timisoara daca iti mai amimntesti,vectra c cutie automata)chiar mi-au fost de mare ajutor,multumesc inca o data!mult noroc si numai bine Smile
  • Mafi0tul

  • Mesaje scrise: 165
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Sunt scumpe la Reprezentanta ,nu te lipesti de ele,nu cred k vei gsi la dezmembrari,eu tot caut de 2 ani Smile .Bafta!
Skip ads

  • allyn05vectra

  • Mesaje scrise: 76
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2003 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Pai astia de la dezmembrari ce zic?am vazut multe vectra pe acolo....cu usile indoite......Daca se gasesc asa greu,lipite nu merg?dar cu ceva care sa tina ca eu am incercat cu picatura dar mai mult de 3-4 zile nu au tinut....Bafta si tie daca o sa gasesc eu primul o sa te anunt !
  • Mafi0tul

  • Mesaje scrise: 165
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Pai alea de le-am gasit la dezmembrari erau tot la fel facute si am gasit la una singura unele noi dar vroia sa le cumpar cu tot cu usi...olteanul din el...... Smile.merg lipite cu Loctite,alt adeziv nu mai incerca k pierzi timpul degeaba,am incercat eu cam tot in afara de Loctite 406.Le-a lipit un prieten la a lui acum un an cu loctite si nu s-au dezlipit nici acum.
  • allyn05vectra

  • Mesaje scrise: 76
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2003 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Mafi0tul a scris:Pai alea de le-am gasit la dezmembrari erau tot la fel facute si am gasit la una singura unele noi dar vroia sa le cumpar cu tot cu usi...olteanul din el...... Smile.merg lipite cu Loctite,alt adeziv nu mai incerca k pierzi timpul degeaba,am incercat eu cam tot in afara de Loctite 406.Le-a lipit un prieten la a lui acum un an cu loctite si nu s-au dezlipit nici acum.

Sad Sad Daca asta este norocul nostru...da dar tare faza pentru doua bucati de cauciuc sa cumperi amandoua usile....Ok mersi de informatie oricum,o sa incerc si cu Loctite 406 sper sa mearga!Numai Bine
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR