Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • noss_a

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Calibra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Am pus o intrebare simpa acum ceva vreme , " ce inseamna HEADLIGHT si TAILLAIGHT ce vrea sa spuna computerul ala de bord...(Vectra B '9Cool si ce am primit raspuns, ..."foloseste google translate" sau ceva de genul.....m-ai ajutat de m-ai omorat stiu si io' ca inseamna luminile din cap si de la coada (motamo) adica fata spate dar ma asteptam la ceva mai la subiecct, de aceea spun ca ori nu va pricepeti ori chiar clubul asta e facut asa sa fie nu sa ajute....nu vreau sa supar pe nimeni dar chiar nu am gasit nimic aici care sa ma faca sa raman.....
in fine cu mine sau fara mine nu cred ca conteaza [rea tare dar ....va spun ca am avut si am inca cont la BMW si acolo chiar oameni colaboreaza, chiar se rezolva probleme, nu se ia la misto....
ce sa zic...ori nu stiti ori nu vreti....
Cu respect
  • Edwin

  • Mesaje scrise: 6,068
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Zafira 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Daca cautai pe forum sigur gaseai...dar ai vrut sa-ti spuna cineva direct...
Headlight...lumini de intalnire sau drum...te avertieaza sa verifici becurile de la faza de intalnire.
Taillight...lumini de stationare...te avertizeaza sa verifici becurile de la pozitie.
Numai bine.
  • djtaotao

  • Mesaje scrise: 1,677
  • Locatie: Sibiu
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Mura-n gura e cel mai convenabil. Pentru tine forum inseamna sa fii servit, nu sa cauti.

Raspuns... final: pentru useri ca tine nici nu stim si nici nu vrem.

Maximum respect!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR