Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • vectragts1

  • Mesaje scrise: 350
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Insignia 2010 A18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Ma poate ajuta cineva.Am apasat meniu la comp de bord si nu se intampla nimic.Masina are 8km si sunt de garda nu pot pleca de la servici.Imi apare doar fuel level low si nimic daca apas menu.nici o imformatie.help please!
Skip ads

  • vectragts1

  • Mesaje scrise: 350
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Insignia 2010 A18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2010

  • Mesaj Privat
si nici stick-ul usb nu-l recunoaste:(
  • sever iulian

  • Mesaje scrise: 1,325
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Insignia 2017 B20NFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2006

  • Mesaj Privat
vectragts1 a scris:Ma poate ajuta cineva.Am apasat meniu la comp de bord si nu se intampla nimic.Masina are 8km si sunt de garda nu pot pleca de la servici.Imi apare doar fuel level low si nimic daca apas menu.nici o imformatie.help please!


da accept la fuel low din butonul din capatul semnalizatorului(sper ca nu gresesc pozitia acestuia) apoi intra in menu.

edit: sau du-te si alimenteaza Very Happy
  • gxg78

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2009 A18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Si la mine la fel. Cand coboara range-ul sub 50 km apare mesajul "fuel level low" si daca apas butonul din capatul manetei dispare. Dar sub 40 km apare iar si nu mai pot face nimic cu BC-ul nici macar sa vad cati km are la bord.
Skip ads

  • vectragts1

  • Mesaje scrise: 350
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Insignia 2010 A18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Cand am scos-o din service arata consum mediu 33 cu 4 km la bord.Am facut un drum Cluj-BN.la 150 kim am consum mediu 10.5.am postat aici pt. ca nu stiu cum se reseteaza.am resetat trip 1 si s-a dus km la 0 dar consumul mediu si restul nu stiu cums e reseteaza.
  • vectragts1

  • Mesaje scrise: 350
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Insignia 2010 A18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2010

  • Mesaj Privat
eu aveam alarma din fabrica.Insa cum se manifesta nu stiu.Pe hartia de primiree trecuta alarma dar nu e bifata .Daca aveam din fabrica de ce nu se intampla nimic daca incerc sa deschid cu alarma activata?Nu prea inteleg Sad
  • vectragts1

  • Mesaje scrise: 350
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Insignia 2010 A18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2010

  • Mesaj Privat
gxg78 a scris:Si la mine la fel. Cand coboara range-ul sub 50 km apare mesajul "fuel level low" si daca apas butonul din capatul manetei dispare. Dar sub 40 km apare iar si nu mai pot face nimic cu BC-ul nici macar sa vad cati km are la bord.


ai dreptate .am facut plinul si m-am lamurit.M-am lamurit si cu functiile computerului de bord.singura problema a ramas stick-ul nerecunoscut.nu am apucat sa incerc si altul....si alarma. Question
  • vectragts1

  • Mesaje scrise: 350
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Insignia 2010 A18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2010

  • Mesaj Privat
stie cineva de ce nu pot accesa memory stick-ul la insignia?Am incercat 2 deja si la primul zice ca nu-l detecteaza iar la al doilea apas aux si imi zice no cd?help please!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR