Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • ciprianszoke

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 2013 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Am cautat pe forum dar nu am gasit(sunt de pe tel pe net).Am gasit un casetofon auto car 400 si l-am montat la mine in masina vectra b2.Apare doar panel pe display,lumineaza comenzile dar nu pot face nimic altceva.Daca ma poate ajuta cineva va rog frumos.
Skip ads

  • body_18_is

  • Mesaje scrise: 220
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Tastatura casetofonului este detasabila . Vezi sa faca contact cum trebuie .
  • ciprianszoke

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 2013 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2009

  • Mesaj Privat
body_18_is a scris:Tastatura casetofonului este detasabila . Vezi sa faca contact cum trebuie .
daca iau panoul jos casetofonul se opreste.Ledul rosu pe care scrie "code" nu clipeste..am in schimb un led care este scos pe langa casetofon care clipeste tot timpul cat e masina oprita.
  • ciprianszoke

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 2013 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2009

  • Mesaj Privat
ciprianszoke a scris:Am cautat pe forum dar nu am gasit(sunt de pe tel pe net).Am gasit un casetofon auto car 400 si l-am montat la mine in masina vectra b2.Apare doar panel pe display,lumineaza comenzile dar nu pot face nimic altceva.Daca ma poate ajuta cineva va rog frumos.


inca nimeni sa ma ajute?Sad
Skip ads

  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
cum au spus si colegii, aparatul tau nu "vede" panoul cu butoane. posibil defect panoul, posibil aparatul. In orice caz, nu incerca sa pui panoul de la alt aparat ca nu va merge, e mai bine sa nu incerci.

Ca un sfat, decat sa il repari pe ala, mai bine cumperi alt aparat functional, am vazut pe aici si la 40 lei (identic cu al tau) si la banii astia, chiar e ieftin , daca esti fumator stii in cat timp fumezi 30 lei Smile

succes!
  • ciprianszoke

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 2013 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2009

  • Mesaj Privat
invest20042001 a scris:cum au spus si colegii, aparatul tau nu "vede" panoul cu butoane. posibil defect panoul, posibil aparatul. In orice caz, nu incerca sa pui panoul de la alt aparat ca nu va merge, e mai bine sa nu incerci.

Ca un sfat, decat sa il repari pe ala, mai bine cumperi alt aparat functional, am vazut pe aici si la 40 lei (identic cu al tau) si la banii astia, chiar e ieftin , daca esti fumator stii in cat timp fumezi 30 lei Smile

succes!


multumesc de raspuns:)
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR