Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • Gabi 1.8 16v

  • Mesaje scrise: 82
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1997 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Salutare. Ma tot bate gandu sa vin in vacanta in Romania cu Vectra mea. As vrea sa stiu si eu pe unde sa o iau si, normal sa platesc mai putin la taxa de autostrada. Pana la iesire din Spania, pe la Jonquera , stiu sa ajung, dar mai departe as vrea sa-mi spuneti , daca stiti pe unde se merge mai bine si mai ieftin.
  • f1gio

  • Mesaje scrise: 42
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Nu crezi ca e mai usor si mai ieftin avionul?Banuiesc ca ai luat in calcul stresul,consumul(pana la vara mai urca motorina/benzina) si o gramada de ore pe drum,pretul sigur urca mult de tot si ai si retur de facut,de ex:pt CT ai ryanair MAD/PISA-PISA/CT si RETUR.Personal este o pierdere de timp si de banii,dar cum doresti,cu siguranta gasesti orice zbor mai ieftin spre BUCURESTI.Alegerea este a ta.
  • Gabi 1.8 16v

  • Mesaje scrise: 82
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1997 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Asa ma gandeam si eu, dar luam in calcul mersul cu masina. nu stiu ce sa fac. In tara o sa am nevoie de masina pentru ca o sa am de umblat mult
  • vutzu

  • Mesaje scrise: 87
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Insignia 2011 2.0dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Sep 2009

  • Mesaj Privat
eu cred ca cel mai ieftin ar acesta ,, spania-franta-italia-slovenia-ungaria-romania,,. taxele in mare ar fi acestea spania-30 de euro, franta-40 euro, italia-50euro, slovenia-15euro, ungaria-8euro. daca vrei mai multe detalii ptr. traseu anuntama si iti voi da mai multe detalii.
salutari.
  • sqryn

  • Mesaje scrise: 92
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2010 A16LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
la distanta asta nu cred ca merita sa nu mergi pe autostrada daca tot vii cu masina. pierzi mult pe drumuri nationale si ajungi sa faci o saptamana numai pe drum.
poti sa vii cu avionul si sa inchiriezi in romania o masina.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR