Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Frontera
  • bogdaniosif

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Frontera 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Fratilor, cum e prin tara pe unde sunteti, mie nu prea imi vine sa stau pe curu meu cand vad la televizor cei prin tara. Ziceti care pe unde stie zone in care chiar este nevoie de voluntari pentru evacuare. Am doua maini, doua picioare, masina ma ajuta cat de cat, niste echipament (corzi hamuri) as avea, poate mai fac rost si de un om doi....

Nu prea e de stat, ziceti va rog ce si pe unde e de facut. Si poate se mai alatura si altii.


Astept,

Bogdan Iosif
  • lszabi

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Mures
  • Masina: Frontera 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Din pacate n-am reusit sa ne adunam nici pentru distractie, sa nu crezi ca lumea va da navala pentru lopata . Eu personal apreciez aceasta idee,cu echipa noastra din Sovata suntem pregatiti de interventie daca sutem solicitati.
  • Stefan_BC

  • Mesaje scrise: 2,658
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Zafira 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2009

  • Mesaj Privat
la bacau in satul saucesti se asteapta ca siretul sa revarse,daca se intampla asa, cu siguranta va fi nevoie de voluntari
va tin la curent cu ce se intampla la bacau
  • costinel tanasie

  • Mesaje scrise: 261
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Frontera 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Sep 2009

  • Mesaj Privat
salut,
daca exista cumva vreo idee practica sunt de acord si eu
costinel
  • hot
  • ***
  • 835 mesaje
  • din 29 Jul 2007
  • Vectra 2007 Z-1.9-DT
  • Botosani
  • hot

  • Mesaje scrise: 835
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Vectra 2007 Z-1.9-DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Foarte frumoasã ideea voastrã.Poate o face sticky vreun moderator si o pune unde e locul.
La dorohoi e nevoie de voluntari pentru reconstrucþia caselor afectate de viiturã.În luna august va începe reconstrucþia care se va face cu materiale date de stat dar cu manopera suportatã de proprietari adica fiecare cum poate sa se descurce.Eu cunosc mai multe familii care au nevoie de ajutor la reconstrucþia caselor asa ca orice fel de ajutor este benefic.
Dacã doreºte cineva va rog sa ma anunþati pentru a va spune care sunt condiþiile(cazare,masã le asigur eu la rulota mea în care stau sinistraþii).
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Frontera

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR