Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • Gepetto

  • Mesaje scrise: 92
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Aug 2004

  • Mesaj Privat
s-a dezlipit tapiseria de pe cotiere (a facut galme, sau cum draq s-or putea numi Question )...poate sa-mi spuna careva daca se poate lipi cumva? trebuie s-o dezlipesc toata tapiseria si s-o lipesc la loc?! Sad
Skip ads

  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
mie mii sa dezlipit tapiteria de pe plafon , am fost cu ea la un tapiter si respectivul mi-a zis ca trebuie luata jos si pusa alta noua , nu stiu daca acelasi lucru se aplica si in cazul tau :/
  • dollar

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: ORADEA
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2004

  • Mesaj Privat
eu mi-am schimbat toata tapiteria din portbagaj cand am cumparat masina.... ca era murdara rau si plina de galme:)).....m-am dus la un tapiter....si mi-a lipit peste...arata super acum:))
  • dollar

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: ORADEA
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2004

  • Mesaj Privat
eu mi-am schimbat toata tapiteria din portbagaj cand am cumparat masina.... ca era murdara rau si plina de galme:)).....m-am dus la un tapiter....si mi-a lipit peste cea veche...cu material si mocheta cumparata de mine ...arata super acum:))
Skip ads

  • Gepetto

  • Mesaje scrise: 92
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Aug 2004

  • Mesaj Privat
cred ca la mine-i mult mai delicata problema. e vorba despre imitatia aia de piele, sau ce-o fi, mushama...nu stiu, de pe portiere, pe interior. intradevar, in portbagaj poti pune peste o mocheta si gata, dar la interior as vrea sa iasa ca lumea treba, sa te urci cu placere in masina... Smile
  • dollar

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: ORADEA
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2004

  • Mesaj Privat
sa stii ca tot un tapiter care a mai facut la masini te poate ajuta...cel la care am fost eu tocmai imbraca intr-o noua tapiterie un microbus intreg:)))...in interior.....treaba e sa gasesti unul bun, care a mai facut asa ceva
  • Gepetto

  • Mesaje scrise: 92
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Aug 2004

  • Mesaj Privat
sa gasesc...sa caut...asta e...
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
mai eu am avut aceeasi problema la ambele usi si am fost la dezmembrari si le-am schimbat ( inclusiv plafonul ) costa foarte putin sa stii amandoua in jur de 500k
Skip ads

  • Gepetto

  • Mesaje scrise: 92
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Aug 2004

  • Mesaj Privat
o sa cau dar mi-e cam greu sa cred ca as putea gasi ceva curat la dezmembrari. am vazut cum sta treaba pe acolo. mizerie de nedescris.
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
eu cum am gasit. Daca vrei cand aud ca a aparut vre-o calibra la dezmembrari ti le cumpar eu pe amandoua. Pe mine m-a obligat ala sa iau si pentru spate ca nu le mai vindea dupa aia. Pe alea le am si acum daca vrei Smile
  • Gepetto

  • Mesaje scrise: 92
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Aug 2004

  • Mesaj Privat
alea-s ok, si chiar si ale de pe fata sunt f curate, doar ca s-a dezlipit pielea aia, sau ce-o fi, la cotiere. merci mult oricum pentru amabilitate. o sa caut atunci, poate gasesc.
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
ok daca vrei sau ai vre-un prieten care le vrea pe cele de pe spate nu vreau bani pe ele il costa doar posta sau daca vine la intrunire le car eu dupa mine ( daca are rabdare pana atunci )
Skip ads

  • steffann

  • Mesaje scrise: 26
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1991 20 xe sfi
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2006

  • Mesaj Privat
poate imi dati si mie un contact pt un tapiter bun, chiar daca iau de la dezmembrari trebuie sa le monteze cineva.
  • alecsstan

  • Mesaje scrise: 77
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2006

  • Mesaj Privat
si mie mi-a cazut tapiteria de pe tavan
si tot la ceva de la dezmembrari m-as baga pt ca am auzit pe cineva de un pret pt tapiterie noo cam la 100euro. Mi se pare super mult
daca cunoasteti vreun tapiter bun si daca stiti si vreun pret aproximativ, pls reply
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR