Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • Dmn

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jul 2010

  • Mesaj Privat
--Poate sa imi spuna si mie cineva ce inseamna acest semn ca nu am nici cea mai mica idee mi-a aparut acum recent dupa 2 zile de cand am schimbat uleiul si filtru de ulei.

Am avut si semnu asta dar am fost la verificat cu masina si mi-a disparut ... asta a fost acum 2 ani cand mi-a aparut semnu cu masina si cheia (te avertizeaza sa mergi la service la o verificare. Ca pe vremea aia nu aveam nici o problema cu masina Very Happy ) .....................

Ultima problema pe care o mai am e Servo de cand a aparut semnul cu palnia de ulei si cheie a inceput sa imi mearga din ce in ce mai greu volanu ... ,,iar acum trebe sa pun si picoarele pe el ca sa il misc, cand stau pe loc" Smile) am fost la un service si omu m-a pus sa opresc tot ce imi consuma bateria (casetofon, clima, etc.) si adevaru e ca imi merge mai ushor dar nu ca la inceput mi-au spus ca este bateria am schimbat bateria chear azi acum 30 min si tot asa imi merge. iar semnu asta il am in bord de aproape 1 an si nu am avut nici o problema cu servo pana acum.


Daca poate sa ma ajute cineva PLS PLS Crying or Very sad
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Te duci frumos si faci o diagnoza la szilid .
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR