Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Y-GreK

  • Mesaje scrise: 1,280
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Salutare,am creat acest topic pentru a impartasi unii cu altii noile modele auto ce au aparut pe piata.Eu de exemplu am ramas perplex cand am vazut noul BMW X1.Desi se produce inca din 2009,eu inca nu auzisem de el...si mi se pare de-a dreptul o masina superba Shocked




Skip ads

  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Si mie imi place X1 si se conduce superb. Zgomotul la vant mi s-a parut totusi un pic cam mare dar poate ca eram eu prea obosit si implicit nu prea obiectiv.
  • dj_badboy_rc

  • Mesaje scrise: 1,391
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2005 Z22YH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Dec 2009

  • Mesaj Privat
Ieri am vazut pe site-ul 4Tuning ca apare un nou model de Citroen C4 care m-a imresionat prin tehnologia care s-a pus pe el. La alegerea unei cutii de viteze automate frana de mana se activeaza singura, are un volan normal spre deosebire de cel de pe modelul actual cu centru fix, are ceasuri de bord in dreptul volanului nu mai exista ceasul central cu afisaj electronic. Ca si optionale din cate am citit are camere video pentru unghiurile moarte si priza de 230V. Si niste poze:


  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
X1 mi-a placut si mie si este printre putinele bmw-uri care ar putea fi o optiune pentru mine.
Despre actualul C4 pot sa spun ca este in acualele tendinte dar tot s-au mentinut ceasurile de bord digitale si pozitionarea atipica: martorii pentru centuri pe plafoniera.
Skip ads

  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat


Alfa Romeo Giulietta GTA 1.8 TBi 235CP. De vis...
  • Y-GreK

  • Mesaje scrise: 1,280
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Interesant noul C4,doar ca...mi se pare ca incorporeaza elemente de la alte branduri auto si la tehnologie si la design.La interior,panoul de comenzi de la usa soferului e cel luat de pe Astra H?Spatele e cel de Astra J prelucrat nitel,iar fata seamana cu un model anume,dar nu-mi dau seama.Cu toate acestea,e o masina frumoasa,doar ca eu nu as cumpara-o.In schimb as cumpara asa ceva de la Citroen in detrimentul oricarui BMW seria 5,Audi A6 sau Mercedes E Klass Twisted Evil



Am o mare slabiciune pentru Alfa Romeo in general...Gulietta inca n-a fost lansat in Europa,nu?Acum o luna m-am holbat nitel la un Alfa Romeo Brera albastru intr-o parcare din gara de nord.Parerea mea personala e ca un Alfa Romeo iti ofera mereu senzatii de neuitat,mai ales cand se
strica ceva Embarassed .Just kidding,se spune ca nu esti un fan auto adevarat pana nu ai avut o Alfa.
  • calin1945

  • Mesaje scrise: 997
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2005 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Aug 2008

  • Mesaj Privat


Primul Peugeot care imi place...ce ziceti?
  • Barboo

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Corsa 2005 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Reusit modelul, pacat ca e Peugeot.

Daca nu as fi condus fo 3 ani la rand un 306 nu as fi comentat.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR