Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Opel Calibra
  • SAW

  • Mesaje scrise: 125
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2005

  • Mesaj Privat
eu mi-am schimbat motorul dar inca nu l-am trecut in carte, poate as mai stea asa o perioada.
Din cate stiu eu, daca e un motor standard pentru masina respectiva adica daca e o varianta de motorizare din fabrica nu e mare agitatie, scapi ieftin, cateva mil si gata. Daca nu e, am inteles ca se poate ajunge la niste sume destul de maricele.
Intreaba proprietarul de niste serii si exact tipul motorului, ce are acum si ce a avut inainte, posteaza pe aici sau mai bine suni la rar la informatii le dai toate datele si iti explica ei ce, cum si cat.
  • andreim4

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2007

  • Mesaj Privat
mda... am incercat sa sun vineri dar deja terminasera programul... e pana la ora 13:00
la mailuri inca nu mi-au rapsuns.. daca nici luni pana in 12 ii sun... masina cu pricina e http://www.automarket.ro/ma...-omega-22986.html si mai mult ma bate gandu sa o iau ca o sa am nevoie de o masina in toamna asta.. ca ma insor.. si nu prinde rau.. mai ales ca sunt de facut cuparaturi.. iar al doilea motiv este o recarosare si sper ca dupa ce mai investesc 1000 sa o vand pe la 4000-4500.
sa vedem ce zic aia de la rar... masina o sa vezi ca are numere de dolj si e in valcea... ceea ce e nitel ciudat.. acu tre vazut de implicatii au toate fazele astea... radiere omologare.. inmatriculare in bucuresti. in functie de ce zic aia luni ma decid daca risc sau nu... doamne ajuta..
mersi mult pt informatii sper sa ne fie de folos tuturor forumistilor
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Opel Calibra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR