Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • tousen

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Salut, as dori sa stiu parerea voastra despre un opel astra GTC, 1.9 CDTI din 2005, versiunea de 150cp, la 7400e. Masina am gasit'o la un parc auto din Targoviste. Am comparat ca si pret cu ce am gasit pe mobile, autoscout, etc, si'mi iese cam la fel adusa din DE. Stiu sigur ca cei din parcul auto castiga la vanzarea demasini, dar nu stiu din specificatii cat de mult o sa pierd eu Crying or Very sad
Specificatiile complete:
109.000 km
Capacitate cilindricã: 1910
An de fabricaþie: 2005
110 kW (150 PS)
Diesel
Cutie de viteze: Cutie de viteze manualã
Clasã de poluare: Euro 4
Prima înregistrare: 5/2005
Climatizare: Aer condiþionat manual
ABS, Dispozitiv antidemaraj electric, ESP, Geamuri electrice, Închidere centralizatã, Jante de aliaj, Regulator de vitezã, Servodirecþie, 6 VITEZE,TEMPOMAT.
  • gastra

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Suceava
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2008

  • Mesaj Privat
tousen a scris:Salut, as dori sa stiu parerea voastra despre un opel astra GTC, 1.9 CDTI din 2005, versiunea de 150cp, la 7400e. Masina am gasit'o la un parc auto din Targoviste. Am comparat ca si pret cu ce am gasit pe mobile, autoscout, etc, si'mi iese cam la fel adusa din DE. Stiu sigur ca cei din parcul auto castiga la vanzarea demasini, dar nu stiu din specificatii cat de mult o sa pierd eu Crying or Very sad
Specificatiile complete:
109.000 km
Capacitate cilindricã: 1910
An de fabricaþie: 2005
110 kW (150 PS)
Diesel
Cutie de viteze: Cutie de viteze manualã
Clasã de poluare: Euro 4
Prima înregistrare: 5/2005
Climatizare: Aer condiþionat manual
ABS, Dispozitiv antidemaraj electric, ESP, Geamuri electrice, Închidere centralizatã, Jante de aliaj, Regulator de vitezã, Servodirecþie, 6 VITEZE,TEMPOMAT.

Cel mai important, cauta pe forum problemele motorului de 150 cp, vei gasi destule...Trage grozav, dar sufera la fiabilitate. spun din experienta.In rest, pt GTC, tot respectul, e bestiala
  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR