Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • sorin68_ro

  • Mesaje scrise: 71
  • Locatie: ploiesti
  • Masina: Vectra 1998 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Am obs. ca de o bucata de vreme eu pun intrebarile la care am nedumeriri aici pe forum si tot eu imi rasound; cu excetpia catorva care mi-au raspuns.

Nu vreau sa acuz pe nimeni de absolut nimic , dar cred ca e mai bine sa parasesc acest forum.

Le multumesc tuturor celor ce mi-au raspuns si mi-au dat solutii la problemele mele.

Va doresc numai bine!!!
Skip ads

  • john_taff

  • Mesaje scrise: 248
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 1997 XE16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Sa stii ca sunt activ pe mai multe forumuri si nu cred ca vei gasi raspunsuri mai prompte la intrebarile tale in alta parte; forumul asta chiar e cat de cat ok din mai multe puncte de vedere...oricum, bafta in alta parte, sper sa-ti treaca supararea si sa mai treci pe aici....
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
esti prima persoana cu o asemenea atitudine Rolling Eyes ..cel putin asa am observat eu...poate ma insel.
eu sincer iti spun ca gresesti, dar tu hotarasti...am urmarit cateva din subiectele/raspunsurile tale si mi se par OK...am vazut ca ei primit ceva solutionari...dar...ma rog...numai bine, si sa ai parte de un forum mai bun...daca gasesti Razz ...sau poate te razgandesti Wink
  • marius_2999

  • Mesaje scrise: 246
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2006

  • Mesaj Privat
cred ca te grabesti...dar e hotararea ta.
Skip ads

  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Si eu spun ca te cam grabesti Rolling Eyes. Sunt convins ca toti membrii forumului sunt dispusi sa ofere informatiile pe care tu le soliciti (si asta in masura in care si au capacitatea sa faca acest lucru Wink). Nu te pripi cu trasul concluziilor.
  • sorin68_ro

  • Mesaje scrise: 71
  • Locatie: ploiesti
  • Masina: Vectra 1998 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Se prea poate ; asa sunt eu putin mai impulsiv si iau decizii imediate!
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
sorin68_ro a scris:Se prea poate ; asa sunt eu putin mai impulsiv si iau decizii imediate!


si pripite Twisted Evil ...ai grija cu actiunea la primul impuls...dauneaza grav sanatatii Exclamation Twisted Evil ...just joking
e bine totusi ca ai simtul raspunderii Wink ...iar pt asta, cum zice cineva pe forum...ReSpEcT Exclamation
  • Eugen OmegaFun

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Omega 2000 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Salut,
Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru, dar nu cred ca este solutia radicala (cel putin pt mine)
ClubOpel cred ca reprezinta o alternativa pt posesorii de Opel unde se pot pune intrebari, poti afla noutati sau diferite probleme noi sau cu care te-ai confruntat si nu in ultimul rand o posibilitate de a schimba pareri , opinii si cunostinte.
Eu cred totusi ca vei revini asupra deciziei, avand in vedere ca si pe alte forumuri situatia este asemanatoare sau chiar mai rea.
Succes si sa auzim de bine Wink
Skip ads

  • iso

  • Mesaje scrise: 1,347
  • Locatie: Galati
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Sorin68_ro

A nu se confunda un "forum de discutii" cu un "birou de informatii" . Asta este confuzia ce se face de catre doua categorii de utilizatori ai forumului de discutii , in general , nu neaparat ClubOpel .

1. Prima categorie = Tineretul pina in 25 - 30ani abia iesit de bancile scolilor obisnuit sa i se "impregneze" informatie si care vine pe forum(titlu generic) si bate din picior sa i se dea mura'n gura . Wink

2. A doua categorie = Novicii in ale forumurilor care din nerabdare fac confuzia "forum = B.Info" . Wink

Ambele categorii nici nu dau o cautare pe forum sa vada daca nu cumva problema lor e deja rezolvata ...

Concluzia mea :
Intr'un forum de discutii fiecare va raspunde , daca se pricepe , daca a trecut printr'o experienta asemanatoare si nu in ultimul rind daca are timp si chef ...
Aproape intotdeauna cele mai bune raspunsuri ti le dai singur dupa cautari staruitoare pe net si/sau carti , punind cap la cap frinturile de informatie .

Wink
  • LDivora

  • Mesaje scrise: 3,096
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH/PSG16
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2005

  • Mesaj Privat
@iso: Ca bine zici.
  • bogdanbratescu

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2005

  • Mesaj Privat
iso a scris:Sorin68_ro

A nu se confunda un "forum de discutii" cu un "birou de informatii" . Asta este confuzia ce se face de catre doua categorii de utilizatori ai forumului de discutii , in general , nu neaparat ClubOpel .

1. Prima categorie = Tineretul pina in 25 - 30ani abia iesit de bancile scolilor obisnuit sa i se "impregneze" informatie si care vine pe forum(titlu generic) si bate din picior sa i se dea mura'n gura . Wink

2. A doua categorie = Novicii in ale forumurilor care din nerabdare fac confuzia "forum = B.Info" . Wink

Ambele categorii nici nu dau o cautare pe forum sa vada daca nu cumva problema lor e deja rezolvata ...

Concluzia mea :
Intr'un forum de discutii fiecare va raspunde , daca se pricepe , daca a trecut printr'o experienta asemanatoare si nu in ultimul rind daca are timp si chef ...
Aproape intotdeauna cele mai bune raspunsuri ti le dai singur dupa cautari staruitoare pe net si/sau carti , punind cap la cap frinturile de informatie .

Wink



clar asa e
  • BV-31STE

  • Mesaje scrise: 523
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Cred ca mai exista o a 3-a categorie a celor care posteaza doar sa se afle in treaba, adica aiurea, cu intrebari retorice, la care tot ei gasesc rezolvare pana la urma Smile

Ma refer la cei care urmaresc doar sa-si creasca numarul de posturi si sa-si adauge cate o steluta la avatar.

Oricum e bine ca pe zi ce trece forumul are tot mai multi membri si fata de ce am vazut prin alte forumuri, asta e destul de "cultivat".

Sante
Skip ads

  • kapix

  • Mesaje scrise: 680
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2002 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Am avut nervi sa citesc cam jumatate din mesajele lui... Nu am gasit nici un post ramas fara raspuns... Dupa care m-am saturat si m-am lasat pagubas.
Oricum, nu inteleg de ce era cazul sa ne si anunte ca nu mai intra - nu ne-a promis nimic in sensul asta.
Intrebarea mea este insa alta: daca tot si-a raspuns singur la propriile intrebari ( Shocked ) , la cati useri le-a mai raspuns cu folos? Il va regreta cineva?
Asa ca, mai baiete, vezi-ti linistit de treaba, ca de nu incepeai discutia asta nimeni nu iti simtea lipsa Razz
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
titlul ar fi trebuit sa fie va parasesc dar mai trec pe la voi..... azi la 23.40 este online......
  • sorin68_ro

  • Mesaje scrise: 71
  • Locatie: ploiesti
  • Masina: Vectra 1998 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Citez din regulamentul forumului:
3) Continutul unui post sa fie cat mai explicit si incercati sa nu va abateti de la subiect pe parcursul discutiei, post-urile scurte de genul "subscriu","Ok"," "," ",etc. vor fi sterse.

Apreciem comportamentul si discutiile civilizate pe forum si dorim sa ramana asa.

Orice sugestie este intotdeauna binevenita si luata in considerare .

Toate aceste reguli nu sunt pentru a restrictiona ci pentru mentine un forum de calitate .

Va multumim pentru intelegere si va dorim Sedere Placuta!

Nu inteleg de ce ma jigniti si aruncati cu pietre, eu nu am jignit pe nimeni
.
  • styx

  • Mesaje scrise: 276
  • Locatie:
  • Masina: Vectra 1994 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2005

  • Mesaj Privat
moshu, nu te-a jignit nimeni hai sa fim serioshi, iar prima piatra ai aruncat-o chiar tu... iar acum vii cu regulamentu'.. catzi ani ai??? la primul post (din topicul asta) mi-ai facut impresia de: "imi iau jucariile shi plec"!... shi eu am pus intrebari la care nu mi s-a raspuns... am considerat ca ori au fost intrebari tampite ori pur shi simplu... nu mi s-a raspuns, nu ca a fost o conspiratzia natzionala; asha ca nu te mai agita atat... calmeaza-te shi o sa vazi ca la intrebarile la care tzi se raspunde (shi sunt destule)... chiar tzi se spun chestii utile shi f.f.f. folositoare... asha ca spune frumos "sar'na" celor care te ajuta shi o sa fie bine... trust me! Wink
bafta!


Ultima modificare facuta de styx la Mar 13 Jun, 2006 1:46 pm
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
si cand ma gandesc ca eu am dat startul Rolling Eyes ...oameni buni, haideti sa fim mai ingaduitori Wink ...

sorin68_ro si-a facut o impresie nu prea buna despre felul cum i s-a raspuns..cred ca in felul acesta i se da apa la moara si ii intarim convingerea...

@sorin68_ro...fi mai insistent la problemele afisate de tine...poate unele nu au prezentat interes sau cei care au citit nu au stiut o rezolvare...si eu am trecut prin faza asta...dar asa cum am spus mai sus, te pripesti...ai rabdare sau insista.
Toate bune...si cum spune Dom' Foca "PEACE" Exclamation Smile
  • kapix

  • Mesaje scrise: 680
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2002 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jan 2005

  • Mesaj Privat
lasati-l in pace, face pe desteptul ca nu i-a raspuns nimeni, dar in realitate a primit mult mai multe raspunsuri decat a oferit. Sa-si vada de treaba ca nu-i simte nimeni lipsa.
Si citatul din regulament nu are nici o legatura cu problema de fata, iar daca ar avea nu vad cum un neica-nimeni care se autodeclara exclus din forum poate sa il invoce. Daca nu iti convine pur si simplu parasesti forumul, nu e nevoie sa ne anunti si nici sa ii urechezi pe ceilalti.
Iar de jignit ne-ai jignit pe toti, nu mai fa pe fata mare si vezi-ti de treaba ta.
Pt eduard33 - nu e cazul sa fim ingaduitori cu cei care nu sunt ingaduitori cu noi.
  • botosu

  • Mesaje scrise: 1,287
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mai 2006

  • Mesaj Privat
sorin68_ro a scris:.....
Va doresc numai bine!!!


Multumim! ... si noi la fel!
  • OPC2006

  • Mesaje scrise: 162
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 z28net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2006

  • Mesaj Privat
drum bun ! Esti veriga slaba ....!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR