Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • albano_acab

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Kadett 1984
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Am un OPEL VECTRA C cu volan pe dreapta din 2004,pot sa il inmatriculez?sau se merita sa schimb volanu?oare voi mai putea circula cu el mult?sau se va baga o lege ca nu vor mai putea circula cei cu volan pe dreapta in ROMANIA?dati-mi si mie un sfat va rog eu frumos....multumesc
  • AndrewBv

  • Mesaje scrise: 1,006
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2006 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2009

  • Mesaj Privat
De inmatriculat , poti sa il inmatriculezi, fara probleme avem un coleg in Bv care are vectra C cu volan pe dreapta , INMATRICULAT ,iar cu volanul..daca reusesti sa te obisnuiesti sa conduci cu ea asa e ok , daca nu din cate stiu eu casa schimbi partea volanului te costa cam 1000 euro. Daca o inmatriculezi , cand te duci cu ea la rar , imprumuta o pereche de faruri normale ca astea a tale nu bat ca alea de la masinile cu volan normal(stanga)
  • andutu69

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Braila
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2008

  • Mesaj Privat
atata timp cat in ro se va circula pe dreapta, nu merita sa ai volanul pe dreapta,deci: daca ai bani vinde masina si cumpara un opel normal
daca nu ai bani vezi cat costa sa shimbi bordul si directia pe stanga in timp procuri piese si obtii un opel normal
daca nu ai bani deloc, acomodeaza-te sa conduci pe dreapta cu toate riscurile.

sau daca deja te-ai plictisit sa citesti aceste randuti vinde-o urgent si faci un concediu super la mare !
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR