Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • vas

  • Mesaje scrise: 27
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Vectra 1992
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Va rog cu stima si respect am o vectra a din 92 motor c18nz am gpl neomologat ma prins rarul azi si mataxat pt ionizare geamuri cik e expirata dar mai am 2 ani de utilizare cel putin asa scrie in act da mnha rog pe cineva dak cunoaste cat mar ajunge o ionizare nou si un gpl nou dak ma poate ajuta cnva. Merci pt raspunsuri si ca miati acordat putin timp. Crying or Very sad
  • mar77

  • Mesaje scrise: 177
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998 x18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2010

  • Mesaj Privat
ionizarea nu cred ca poate expira, garantia la geamuri poate, dar asta nu inseamna ca nu sunt omologate, daca asta e motivul pentru care ti-au luat talonul atunci nu au dreptate, eu zic ca mai degraba ti au luat talonul pentru ca nu ai instalatia trecuta in acte, pentru asta trebuie sa mergi la rar
  • chucky_florin

  • Mesaje scrise: 84
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Corsa 1994 1.4
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2010

  • Mesaj Privat
garantie la ionizare nu auzit...odata ce ai certificatu de omologare la ele asta ramane valabil tot timpu(el serveste pentru a arata ca au fost ionizate de firma autorizata dupa standardele impuse)......si la gpl indiscutabil ca te salta daca nu ai instalatia omologata ...si scuze dar daca e montata de ":vasile"si maine bubuie a cui e vina ...
  • departe

  • Mesaje scrise: 793
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2007

  • Mesaj Privat
e vina lu nea vasile ca nu stie sa citeasca acolo..ISO 9001..montare autorizata..dar nea Vasile ia mai ieftin..Ptr GPL neomologat..pai da..cu asta is 100
% contra..ionizarea..cine stie?Unii spun ca e mai bine cu folia...o poti da jos..repede cand vrei sa vinzi masina..
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR