Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
nu recomand absolut deloc,mai ales pentru cei care aveti conturi pe ebay si amazon.
ex. storcator de fructe philips pe choice 280 lei/ folosit
pe amazon.uk 200 lei absolut nou.
si exemplele pot continua
hr 1861 un storcator de la philips marca premium . in romania 600lei /la oferta ,pe mazon am luat eu cu 375 lei/ si fusese la oferta 300 lei.si multe,multe alte produse
cu tot cu transport si ambalare si tot iese mai ieftin decat aicea
in roumanie tot ce e la oferta e minciuna.e foarte simplu sa-ti faci un cont in euro si sa te inscrii la ei.
intotdeauna inainte sa-mi cumpar un lucru ,ma uit mai intai la preturile de bun simt de afara si tot de acolo le si achizitionez.intotdeauna multumit.
ultima patanie/ rulment fata zafira a, luat de pe ebay.de cu 243 lei din care transport 65 lei.in ro 310 lei
  • ExpressVectra

  • Mesaje scrise: 598
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2009

  • Mesaj Privat
"Choicebrand anunta inchiderea activitatii incepand cu 18 Mai 2011.
Toate comenzile primite pana la afisarea acestui mesaj vor fi onorate in conditii normale.
Multumim tuturor clientilor nostri pentru interesul acordat produselor si serviciilor noastre.
Va stam in continuare la dispozitie pentru service si garantii la numarul de telefon 0756.091.998 si la adresa de e-mail helpdesk@britcomdirect.com"


Pacat eu am luat produse bune de la ei .
  • raimond

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2011

  • Mesaj Privat
Am gasit un nou site cu aceleasi produse pe care le avea choicebrand si preturile mi se par destul de ok....site-ul se numeste www.electrocasnicediscount.ro , am comandat si de la choice brand si de la electrocasnicedicount, produsele sunt la fel.... eu sunt deacord cu produsele reconditionate, de ce sa dau pe un produs 10 mil , cand pot sa cupar acelasi produs la jumatate de pret mai ales ca poti in 10 zile sa-l returnezi daca nu esti multumit si iti primesti banii inapoi.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR