Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • gpascanu

  • Mesaje scrise: 68
  • Locatie: Iasi - Brasov
  • Masina: Astra 2006 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Trebuie sa-mi vina masina ... un opel Astra Clasic II si vreau si eu cateva sugestii cu privire la:
1. un mp3 player (bun si daca se poate culoarea sa fie aproximativ aceeasi cu cea din bord.)
2. boxe pt fata, spate tweetere ...

Sunt cam afon la asa cea si as aprecia ajutorul ... Ma intereseaza in principal ... modele si cam de unde se gasesc de cumparat ...

Stie cineva cat ajunge manopera pentru montat un mp3 player si boxe?

Am uitat sa intreb ... se poate afisa pe display-ul (TID) informatii despre melodie, postul de radio ... daca da, ce trebuie sa aibe mp3-ul sau necesita adaptor ...

Mersi


Ultima modificare facuta de gpascanu la Joi 15 Jun, 2006 8:55 am
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
referitor la boxe, cred ca masina vine cu ele montate din fabrica.
un mp3 "bun" inseamna ceva la 5-6 mil, bani cu care iti iei sony, panasonic sau JVC, din cele pomenite de preferat sony(are lumina rosu cu alb si se incadreaza destul de bine cu galbenul din bord). se cumpara de la magazin "car audio" si montajul costa 30-50ron. fara o interfata aferenta nu-ti va afisa nimic pe TID. se poate luat de la repr. marcii mp3-ului. vezi ca s-a mai vorbit pe aici de asa zisele "probleme" ICE entry level. bafta!
  • dady_vale

  • Mesaje scrise: 896
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2007 Z16xp1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Daca esti prin Bv zilele astea da-mi un tel 0742351739 si iti pot recomanda un Mp3 pe gustul tau(vi la munca la mine) si , si un nr. de tel cu cine ti-l poate monta la un pret mic si mai poate sa-ti faca rost de orice mufa ca sa nu pierzi comenzile de pe volan. Cat despre reprezentanta aia iti iau bani de pe tine pt un mp3.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR